Bielsko-Biała: Tragedia na S1. Samochód zderzył się z koparką. Mężczyzna i pies nie żyją!

2021-10-24 9:41
Wypadek, zdjęcie poglądowe
Autor: SHUTTERSTOCK Wypadek [zdjęcie ilustracyjne]

Tragiczny finał zderzenia samochodu osobowego i koparki na drodze ekspresowej S1 w Bielsku-Białej. Nie żyje kierowca osobówki i podróżujący z nim pies. Pojazd został dosłownie rozerwany na strzępy!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 24 października, około godz. 3:00 nad ranem. Jak informuje lokalny portal bielsko.info, między węzłami Lipnik i Rosta samochód osobowy zderzył się z koparką. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 45-letni kierowca osobówki i podróżujący z nim mały pies.

Czytaj też: Koronawirus w Polsce, 24 października. Czwarta fala. Ile dziś zakażeń? [RAPORT, 24.10.2021]

Wypadek miał miejsce na pasie drogi w stronę Cieszyna i Katowic, gdzie znajduje zwężenie drogi do lewego pasa w związku z pracami drogowymi. Koparka znajdowała się na pasie wyłączonym z ruchu. "Pojazd został rozerwany na strzępy" - informuje portal bielsko.info. Elementy rozbitego samochodu zostały rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów, m.in. na jezdni prowadzącej w przeciwnym kierunku. Trasa została zamknięta w obu kierunkach. Kierowcy musieli korzystać z wytyczonych objazdów.

Okoliczności tragicznego zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.

Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?
Stracił kontrolę, urwał dwa koła! Groźny wypadek w Bolkowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE