Nagranie mrozi krew w żyłach

Brawurowy manewr uratował rowerzyście życie! Za kierownicą autobusu siedziała pani Agnieszka

Rowerzysta cudem uniknął śmierci, dzięki brawurowemu manewrowi, który wykonała kierująca autobusem miejskim. Pani Agnieszce udało się ominąć rowerzystę, który przewrócił się na jezdnię. Zaraz za autobusem jechała ciężarówka. Nagranie mrozi krew w żyłach.

Rowerzysta cudem uniknął śmierci. Nagranie mrozi krew w żyłach

Osoby o słabych nerwach proszone są o nieoglądanie tego filmu! Zobaczcie jak blisko było nieszczęścia z winy rowerzysty. Na szczęście nikomu nic się nie stało, bo za kierownicą autobusu była Pani Agnieszka - chwali swoją pracownicę MPK w Częstochowie.

Do mrożącej krwi w żyłach sceny doszło na al. Nie podległości w Częstochowie. Choć do sytuacji doszło w połowie lutego Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji nagranie z czoła autobusu umieściło w sieci kilka dni temu. Autobusem kierowała Agnieszka Pęczak, która od 30 lat zawodowo pracuje jako kierowczyni. Pani Agnieszka widziała co się święci, jednak nie mogła gwałtownie zahamować, a z naprzeciwka zbliżał się samochód ciężarowy.

"On zjeżdżał coraz bardziej bliżej krawężnika i zbliżał się do jezdni. W głowie mówiłam sobie: tylko facet przewróć się na chodnik, a nie na jezdnię" - cytuje kierującą TVN24.pl.

Rowerzysta przewrócił się na jezdnię. Błyskawiczna decyzja, brawurowy manewr i ominięcie rowerzysty. Zaraz po tym zdarzeniu pani Agnieszka zatrzymała autobus. Sprawdziła czy z pasażerami wszystko w porządku. Nim zdążyła wysiąść i sprawdzić, czy rowerzyście nic się nie stało, te już zdążył odjechać.

- Jej kunszt i znakomity manewr, który wykonała za kierownicą w obliczu zagrożenia na drodze, pozwolił uniknąć tragedii. Jeszcze raz wielki brawa dla tej wspaniałej Kobiety! - pisze z dumą miejski przewoźnik na swoim profilu na Facebooku.

Brawurowy manewr uratował rowerzyście życie! Za kierownicą autobusu siedziała pani Agnieszka

i

Autor: MPK Częstochowa Brawurowy manewr uratował rowerzyście życie! Za kierownicą autobusu siedziała pani Agnieszka
Rowerzysta upadł tuż przed autobusem
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają