Brutalne pobicie w Katowicach. Kobieta znokautowana na Mariackiej

2021-08-03 7:58
Brutalne pobicie w Katowicach. Kobieta otrzymała potęzny cios w twarz
Autor: Twitter.com Brutalne pobicie w Katowicach. Kobieta otrzymała potęzny cios w twarz

Brutalne pobicie w Katowicach. Kilka dni temu na ul. Mariackiej doszło do szarpaniny, w wyniku której poszkodowana została kobieta. Jak widać na udostępnionym w sieci nagraniu, między ofiarą i późniejszym sprawcą doszło do słownej utarczki. Przy kobiecie stanął mężczyzna w białej koszulce. On był pierwszą ofiarą ataku agresora. Potem napastnik uderzył blondynkę w twarz i kopnął ją, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Poszkodowana kobieta ma poważne obrażenia. Policja szuka sprawcy.

Rozjechał 19-latkę? Kierowca aresztowany

Brutalne pobicie na Mariackiej w Katowicach. Kobieta z poważnymi obrażeniami

Zdarzenie miało miejsce na popularnym deptaku przy ul. Mariackiej w Katowicach. Na nagraniu zamieszczonym w sieci widać, jak między kobietą i mężczyzną dochodzi do utarczki słownej. Najpewniej podpity agresor mówi kobiecie, że "wjedzie w nią o 6.00 i będzie ją r***ł do 12.00". Ta nie pozostała dłużna. - Taki cwaniak jesteś? - spytała sprawcy. Wkrótce dołączyła do nich trzecia osoba. To mężczyzna w białej koszulce, który stanął po stronie kobiety. Agresor ubrany na czarno w pewnym momencie wybucha. Najpierw łapie "konkurenta" za szyję, a potem rusza z pięściami w jego kierunku. Obaj niemal lądują na ławkach przed jednym z lokali. Gdy kobieta próbuje jakoś reagować, sama staje się celem ataku. Najpierw na jej twarzy ląduje silny cios pięścią, potem napastnik jeszcze ją kopie. Wszystko widać na poniższym nagraniu.

Jak podaje serwis infokatowice.pl kobieta doznała urazu twarzoczaszki i potylicy. Katowiccy policjanci znają nagranie. Na razie jednak ze względu na dobro śledztwa nie są udzielane jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Sprawca napaści najprawdopodobniej ukrywa się przed mundurowymi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE