Chorzów: Koronawirus w Urzędzie Stanu Cywilnego! Problemy z organizacją ślubów

2020-07-16 12:25 Bartosz Wojsa
Chorzów: Koronawirus w Urzędzie Stanu Cywilnego! Problemy z organizacją ślubów
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Chorzów: Koronawirus w Urzędzie Stanu Cywilnego! Problemy z organizacją ślubów

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Chorzowie pojawił się koronawirus! Wykrycie zakażonych oznacza problemy z organizacją ślubów. Przedstawiciele miejskiego urzędu już ostrzegają, na co trzeba się przygotować. Sprawdźcie!

"W związku z kwarantanną pracowników, Urząd Stanu Cywilnego w Chorzowie zmuszony jest ograniczyć działalność" - poinformował Urząd Miasta w Chorzowie. W placówce wykryto zakażenie koronawirusem! Na kwarantannę trafili pracownicy, co oznacza, że mogą pojawić się problemy związane z organizacja ślubów. Niektóre z nich trzeba będzie odwołać lub przełożyć. 

- W najbliższych dniach będzie odbywało się jedynie rejestrowanie zgonów tak, aby umożliwić pochówek. Wszelkie inne dokumenty będą wystawiane w późniejszym terminie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym urzędnika. Wszyscy, planujący w najbliższych dniach zawrzeć małżeństwo, zostali już poinformowani o ograniczonej działalności urzędu - podają przedstawiciele magistratu. 

Zabójstwo na wieczorze kawalerskim. Zginął przyszły pan młody

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.