Areszt, więzienie

i

Autor: Policja Częstochowa Napas w Czestochowie. Chcieli zabić 50-latka

Częstochowa. Bili go, kopali. Potem znaleźli młotek! 50-latek ledwo uszedł z życiem

2021-11-30 12:26

Częstochowa. Brutalny atak w jednej z firm usługowych. Jak informuje policja, 34-letnia mieszkanka Częstochowy i jej 41-letni kolega pobili 50-letniego mężczyznę. Sprawcy kopali i bili ofiarę po całym ciele, używając także młotka. Policji udało się zatrzymać sprawców.

Do zdarzenia doszło w czwartek (25 listopada) w Częstochowie. Jak opisuje policja, 50-letni mężczyzna został napadnięty w miejscu pracy przez 34-letnią mieszkankę miasta i jej o 7 lat starszego znajomego. - Wstępne ustalenia wskazywały, że motywem działania sprawców była kradzież, jednak w toku dalszych czynności i na podstawie zgromadzonych przez kryminalnych dowodów okazało się, że celem przestępców mogło być również pozbawienie życia ofiary. Napastnicy kopali i bili 50-latka po całym ciele, a gdy znaleźli w pomieszczeniu młotek, zaatakowali również nim - opisuje mrożące krew w żyłach zajścia częstochowska policja.

Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. Kryminalni z Częstochowy rozpoczęli poszukiwania sprawców. Udało się wpaść na ich trop bardzo szybko. Ukrywali się w hotelu. - Jak się okazało, 34-latka to znana częstochowskim policjantom recydywistka, która już niejednokrotnie była karana za przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu. Na wniosek prokuratora, decyzją sądu, oboje trafili do aresztu - podają mundurowi. Mężczyźnie i kobiecie grozi nawet dożywocie.

Czytaj również: Bielsko-Biała. Ujawniono, co pedofil pisał 11-latce. Obrzydliwe słowa o "muszelce"

18-latek podejrzany o śmiertelne pobicie mężczyzny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE