Policja z Częstochowy szuka tego mężczyzny

i

Autor: Policja Częstochowa Chciał zgwałcić kobietę

Czy ktoś go poznaje?

Policja szuka mężczyzny, który chciał zgwałcić mieszkankę Częstochowy

2022-09-23 10:19

Policja z Częstochowy szuka mężczyzny, który w 18 czerwca w nocy zaatakował kobietę przy ulicy Bohaterów Katynia. Jak wynika z ustaleń mundurowych, mężczyzna chciał ją zmusić do innej czynności seksualnej. Gdy ofiara zaczęła krzyczeć, sprawca uciekł. Mundurowi publikują portret pamięciowy licząc na to, że ktoś rozpozna mężczyznę.

Częstochowa: Mężczyzna chciał zgwałcić kobietę. Policja publikuje portret pamięciowy

Do ataku miało dość 18 czerwca tego roku w Częstochowie przy ulicy Bohaterów Katynia. Ze wstępnych ustaleń kryminalnych z „szóstki” wynika, że młody mężczyzna zaatakował w klatce mieszkankę bloku, gdy ta wracała do domu. Napastnik chciał ją zmusić do innej czynności seksualnej. Kiedy ofiara zaczęła krzyczeć, mężczyzna uciekł. - Wstępne ustalenia wskazują, że sprawcą był mężczyzna w wieku około 25 lat, miał około 180 centymetrów wzrostu, oczy jasne, nos długi, usta cienkie, jasną cerę, w chwili zdarzenia ubrany był w ciemną odzież - opisują mundurowi.

Czytaj również: Gdańsk. Ksiądz ZGWAŁCIŁ nastolatkę dwa razy! Sąd złagodził wyrok

- Publikujemy sporządzony portret pamięciowy sprawcy. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 85 816 11 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112, albo 997 - dodają mundurowi.

Czytaj również: Koksownia Przyjaźń. Znamy stan poszkodowanych w wybuchu! "Trzech z zagrożeniem zdrowia i życia

Poszukiwany mężczyzna z Częstochowy

i

Autor: Policja Częstochowa Chciał zgwałcić kobietę
Ruszył proces dziadka oskarżonego o gwałt na 6-letniej wnuczce
Sonda
Czy kary dla gwałcicieli powinny być bardziej surowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE