Desperat stanął na krawędzi wiaduktu przy DK86 w Sosnowcu. Krzyk jego żony zagłuszył dźwięk pędzących samochodów

2021-04-07 9:46 Bartosz Wojsa
Desperat stanął na krawędzi wiaduktu przy DK86 w Sosnowcu. Krzyk jego żony zagłuszył dźwięk pędzących samochodów
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Desperat stanął na krawędzi wiaduktu przy DK86 w Sosnowcu. Krzyk jego żony zagłuszył dźwięk pędzących samochodów

Mężczyzna stanął na krawędzi wiaduktu, który biegnie nad trasą DK86 w Sosnowcu. Stanął po drugiej, zewnętrznej stronie barierek i wszystko wskazywało na to, że zamierza skoczyć. Krzyk jego żony zagłuszył dźwięk pędzących samochodów, aż tu nagle z drugiej strony pojawił się policjant Przemysław Zimoch z Katowic, będący akurat w pobliżu - w czasie wolnym od pracy. Od razu zaczął działać!

Policjant z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach w czasie wolnym od służby jechał samochodem ulicą Małobądzką w Sosnowcu. Przejeżdżając przez wiadukt, biegnący nad trasą DK-86, zauważył mężczyznę stojącego po drugiej, zewnętrznej stronie barierek. Wiedząc, co to może oznaczać, zatrzymał swoje auto i ruszył mężczyźnie z pomocą. - W tym samym momencie do stojącego na krawędzi mężczyzny podbiegła kobieta (jak się później okazało, jego żona). Próbowała go schwycić za ubranie, jednak dopiero stanowcza, zdecydowana interwencja policjanta spowodowała, że desperat został przeciągnięty nad barierką i znalazł się w bezpiecznym miejscu - relacjonują policjanci. Mężczyzna próbował się jeszcze wyrywać, jednak został obezwładniony. Trafił pod opiekę lekarzy, gdzie uzyskał pomoc.

Desperat stanął na krawędzi wiaduktu przy DK86 w Sosnowcu. Policjanci przypominają o ośrodkach pomocy

"Pamiętajmy, że znajdując się w trudnej sytuacji, zawsze możemy zwrócić się o pomoc! W Sosnowcu, w sytuacjach skrajnych, wszechstronnej pomocy udziela m. in. Ośrodek Interwencji Kryzysowej tel. 32 298 00 49", przypominają mundurowi. Szczegóły pod adresem: TUTAJ.

Mała Hania przebiła główką drucianą siatkę. Jak doszło do tragicznego wypadku w Przęsławicach?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE