Wybuch samochodu w Częstochowie! Nie żyją 2 osoby. Ewakuacja ludzi

2021-07-26 17:24
Eksplozja samochodu na ul. Wrocławskiej w Częstochowie! Nie żyją 2 osoby. Ewakuacja mieszkańców
Autor: Facebook; InfoExpress

Dziś (26.07.2021) na ul. Wrocławskiej w Częstochowie doszło do eksplozji. W wybuchu auta dostawczego śmierć poniosły dwie osoby. Służby zarządziły ewakuację ludzi w promieniu 200 metrów od zdarzenia.

Trzy osoby zostały poszkodowane w wybuchu samochodu dostawczego przy ul. Wrocławskiej w Częstochowie, który miał miejsce dziś (26.07) około godziny 16:00 – podała w poniedziałek po południu Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Dwie z tych osób poniosły śmierć. Według informacji podanych przez częstochowskich strażaków, powodem wybuchu była najprawdopodobniej przewożona samochodem butla lub butle z acetylenem. Zarządzono ewakuację mieszkańców w promieniu 200 metrów od zdarzenia. Na miejscu strażacy chłodzą butle z gazem, aby zapobiec ewentualnym kolejnym wybuchom.

NOWE FAKTY: Wybuch butli z gazem w aucie zabił 2 osoby. Akcja może potrwać dobę [FOTO]

Policja zatrzymała bandytę, który rozjeżdżał ludzi w BMW

Ul. Wrocławska mieści się w północno-zachodniej dzielnicy miasta – Parkitce. Wokół niej dominuje niska zabudowa jednorodzinna. Ul. Wrocławska przechodzi w ul. Obrońców Westerplatte, przy której znajduje się Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE