Gliwice. 10-latka oglądała nagiego mężczyznę na basenie! Wybuchła awantura

2021-06-22 12:25
Gliwice. 10-letnia dziewczynka i nadzy mężczyźni w jednej przebieralni
Autor: pixabay.com Gliwice. 10-letnia dziewczynka i nadzy mężczyźni w jednej przebieralni

Upał, obostrzenia zniesione, a więc pora iść na basen. Również tam może wydarzyć się coś, co sprawi, że będziemy przecierać oczy ze zdumienia. Jak informuje portal 24gliwice.pl jeden z czytelników skarży się na fakt, że w męskich przebieralniach przebywają kilkuletnie dziewczynki! Opisuje, że wdał się w sprzeczkę z ojcem około 10-letniej pływaczki, która widziała go po kąpieli w "stroju Adama" na własne oczy. Mężczyzna tłumaczy, że czuł się zażenowany. Doszło do ostrej wymiany zdań.

Pan Jacek z Gliwic skarży się, że na krytej pływalni Olimpijczyk w Gliwicach ojcowie bardzo często zabierają swoje córki do męskiej szatni. I vice versa, w pomieszczeniu dla kobiet w towarzystwie matek przebierają się mali chłopcy. Dla jednych i drugich to sprawa krępująca. Tym bardziej dla pana Jacka, który na łamach portalu 24gliwice.pl opowiada, co wydarzyło się pewnego dnia podczas pobytu na basenie. - Pływałem, po czym poszedłem pod prysznic. Stałem w stroju adamowym, jak to pod prysznicem, chciałem już wyjść, odwracam się, patrzę… a tu gapi się na mnie dziewczynka, na moje oko 10-letnia. Obok był jej ojciec, zajęty myciem syna. Zażenowanie sięgnęło zenitu. Stałem zszokowany i zupełnie nagi, jak mnie pan Bóg stworzył! - czytamy.

Uprawiali namiętny seks w klubowej toalecie

Doszło do awantury. - Weź, pan, stąd to dziecko! - krzyczał poirytowany pan Jacek. Tata dziewczynki nazwał go chamem! O mały włos, a na miejsce musiałaby przyjechać policja. Na szczęście sprawa rozeszła się po kościach. Gdyby jednak na basen wkroczyli stróże prawa, sporządziliby notatkę, a ojciec 10-latki miałby problem. Marek Słomski, rzecznik gliwickiej policji tłumaczy, że mundurowi złożyliby zawiadomienie do sądu rodzinnego o niewłaściwym sprawowaniu opieki nad córką oraz narażeniu jej na demoralizację.

Co na to wszystko Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach, który sprawuje pieczę nad Olimpijczykiem? Jak wyjaśniła w rozmowie z 24gliwice.pl rzeczniczka prasowa MZUK, Marzena Sosnowska na basenie znajdują się trzy rodzaje przebieralni - dla kobiet, dla mężczyzn i rodzinna. To właśnie do tej ostatniej powinni się udać rodzice z pociechami. Jednak jak wskazuje pan Jacek, sytuacja powtarza się nagminnie, mimo zaistniałego incydentu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE