Gliwice: Policjanci odwołują poszukiwania Agaty. Jej ciało odnalazł rowerzysta

2021-12-07 8:20
Gliwice: Policjanci zakończyli poszukiwania Agaty
Autor: Policja Gliwice Gliwice: Policjanci zakończyli poszukiwania Agaty

Potwierdziły się najgorsze informacje. Poszukiwana 33-letnia Agata N. nie żyje. Ciało kobiety znaleziono już w październiku, ale dopiero teraz policja potwierdziła, że były to zwłoki zaginionej gliwiczanki. Makabrycznego odkrycia dokonał rowerzysta. W związku z tym mundurowi odwołali poszukiwania.

Gliwice. Policjanci odwołują poszukiwania zaginionej Agaty. Przypomnijmy, że 33-latka zaginęła 1 września. Kobieta wyszła ze szpitala, a wszelki słuch o niej zaginął. - Dzień wcześniej zwróciła się z prośbą do matki, by ta dowiozła jej rzeczy osobiste. W trakcie przekazywania odzieży poinformowała, że 1 września ma zostać wypisana i leczenie będzie kontynuować już w innym szpitalu. Od tego momentu z kobietą nie ma kontaktu - pisała policja. Mundurowi opublikowali 11 października komunikat o zaginięciu kobiety. Niestety, finał tej sprawy jest tragiczny. Pod koniec października zagajniku przy drodze szutrowej na ul. Zamkowej w Gliwicach, niedaleko zabudowań mieszkalnych, rowerzysta spostrzegł zwłoki ludzkie w stanie rozkładu.

Zobacz również: Jacek Jaworek żyje i ukrywa się? Europol podejmuje konkretne działania. Nowe fakty

- Przeprowadzono szczegółowe oględziny miejsca i zwłok, które zabezpieczono do badań sekcyjnych oraz genetycznych. Postępowanie i wyniki badań patomorfologicznych, histopatologicznych oraz toksykologicznych, potwierdziły jednoznacznie tożsamość oraz wykluczyły w śmierci gliwiczanki udział osób trzecich - napisała policja. W związku z tym mundurowi odwołali poszukiwania 33-latki.

Wypadek w kopani Bielszowice
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE