Zawiercie. Groził śmiercią, kopał i dusił byłą partnerkę. Kobieta trafiła do szpitala

2022-01-20 12:58
Groził śmiercią, kopał i dusił byłą partnerkę. Kobieta trafiła do szpitala
Autor: POLICJA Groził śmiercią, kopał i dusił byłą partnerkę. Kobieta trafiła do szpitala

29-letni mieszkaniec Zawiercia nie uznaje słowa "nie". Być może dlatego wparował w niedzielę do mieszkania swojej byłej partnerki, groził kobiecie śmiercią, kopał po całym ciele i dusił. Złamał także kobiecie rękę. Teraz za swoje brutalne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Zawiercie. Groził śmiercią, kopał i dusił byłą partnerkę. Kobieta trafiła do szpitala

Na trzy miesiące do aresztu trafił 29-letni mieszkaniec Zawiercia. Mężczyzna wparował do mieszkania swojej byłej partnerki i nie chciał go opuścić, mimo wielu próśb kobiety. Zamiast tego rzucił się na nią groził śmiercią Bił ją pięściami i kopał po ciele. Szarpał, popychał i dusił. Brutalny eks złamał mieszkance Zawiercia rękę.

- Napastnik usłyszał zarzuty. Wczoraj zawierciański sąd przychylił się do wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Mieszkaniec Zawiercia najbliższe trzy miesiące spędzi w izolacji- informuje zawierciańska policja.

Napaść na policjanta w Olsztynie
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE