Groźne zdarzenie na S1 w Dąbrowie Górniczej! Auto wbiło się pod naczepę

2021-10-18 14:28
Wypadek na S1 w Dąbrowie Górniczej
Autor: „WikiTrans” Pomoc Drogowa, Likwidacja szkód komunikacyjnych Dąbrowa Górnicza. Zderzenie trzech pojazdów na S1

Groźny wypadek drogowy w Dąbrowie Górniczej. Na trasie S1 w kierunku Częstochowy doszło do zderzenia trzech pojazdów. Bus wjechał na tył samochodu osobowego, a ten wjechał wprost pod naczepę pojazdu jadącego przed nim. Kierowca osobówki jest ranny, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek na S1 w Dąbrowie Górniczej. W poniedziałek około godz. 13.30 na trasie w kierunku Częstochowy doszło do zderzenia trzech pojazdów. - Bus najechał na tył samochodu osobowego, który wjechał wprost pod naczepę. Kierowca osobówki z urazem ręki trafił do szpitala. Na razie nie wiemy, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek czy jako kolizja - mówi asp. Bartłomiej Osmólski, oficer prasowy KMP w Dąbrowie Górniczej. W związku ze zdarzeniem zaczynają się tworzyć korki. Więcej informacji wkrótce.

36-latka spieszyła się do pracy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE