Grzegorz Czech zmarł po ciężkiej chorobie. 38-letni policjant osierocił dwóch synów

2022-05-21 9:12
Grzegorz Czech nie żyje. Policjant osierocił dwóch synów
Autor: Policja Śląska

Nie żyje sierż. szt. Grzegorz Czech. Informację podała Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Mundurowy był był policjantem Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. Pozostawił pogrążoną w rozpaczy żonę oraz dwóch synów. Przyczyną śmierci Grzegorza Czecha była ciężka choroba.

Sierż. szt. Grzegorz Czech nie żyje. Policjant był pracownikiem Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. Mundurowy miał 38 lat. Tragiczną informację o jego śmierci przekazały Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach i Komenda Miejska Policji z Bielsku-Białej. 

Czytaj także: Straszna śmierć młodego policjanta. Sebastian Warmuz osierocił dwoje dzieci

- Grzegorz był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadającym na prośby o pomoc i wsparcie, otwarty na potrzeby innych, niezawodny kompan codziennych zadań. Odszedł od nas po ciężkiej walce z chorobą. Osierocił dwóch synów w wieku 4 i 6 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół, a także nas wszystkich, którzy z nim pracowali i znali Go - napisano w komunikacie dotyczącym śmierci Grzegorza Czecha.

Zobacz również: Nagła śmierć Ani. Policjantom z Katowic pękły serca! "Ogromna strata dla nas wszystkich"

Podano również szczegóły pogrzebu zmarłego policjanta. Nabożeństwo pogrzebowe zostanie odprawione w Parafii pod wezwaniem  Św. Jana Chrzciciela w Rudzicy w najbliższy wtorek (24.05) o godzinie 14.00.

Rodzinie zmarłego składamy najszczersze kondolencje.

Pogrzeb policjanta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE