Gramy dla Śląska polsat

i

Autor: Polsat

Cała Polska zagra dla Śląska! Wielki koncert z udziałem gwiazd w Warszawie

2020-07-03 9:10

Już 4 lipca o godzinie 20.00 na żywo w studiu telewizji Polsat w Warszawie odbędzie się koncert "Gramy dla Śląska". Zagrają m.in. Maryla Rodowicz, Kamil Bednarek, Cleo i Sanah.

W ramach koncertu na portalu zrzutka.pl odbędzie się zbiórka na rzecz utworzenia Śląskiego Centrum Chorób Zakaźnych. Bądźcie z nami Sobota 4 lipca godz. 20.00

Podczas tego wydarzenia zaśpiewają i zagrają artyści i zespoły, których nikomu w naszym kraju przedstawiać nie trzeba: śląski Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz, Kortez, Lady Pank, Kamil Bednarek, Ira, Mrozu, Cleo, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni, Maryla Rodowicz i najmłodsza w tym gronie, sanah, która dopiero zaczyna karierę, a już podbiła serca Polaków. Jej dwie debiutanckie piosenki znalazły się już na pierwszych miejscach wśród najczęściej granych utworów. W roli prowadzących Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk, Ślązak z „Kabaretu Młodych Panów”.

Koncert dla Śląska

i

Autor: GCM

#RAZEMdlaUtworzeniaŚCChZ to akcja, która ma pomóc w utworzeniu specjalistycznego oddziału chorób zakaźnych na Śląsku. W ostatnim czasie, gdy epidemia opanowała nasz kraj, to niezwykle ważna kwestia. COVID-19 na chwilę „zatrzymał świat” i spowodował, że na wiele spraw patrzymy inaczej. Pamiętać jednak należy, że choroby zakaźne to nie tylko koronawirus. Od kilku lat rośnie liczba zachorowań na nowe odmiany grypy i inne choroby zakaźne. Na terenie aglomeracji śląskiej uruchomienie oddziału kwarantannowo - izolacyjnego, przystosowanego do leczenia szczególnie niebezpiecznych zakażeń, takich jak np. gorączki krwotoczne (m. in. Ebola) SARS i inne jest bardzo potrzebne.

Utworzenie Śląskiego Centrum Chorób Zakaźnych to inwestycja, która z całą pewnością zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców Śląska.

 
 

Plejada gwiazd, które przyjęły zaproszenie do udziału w tym nadzwyczajnym koncercie, gwarantuje dobrą rozrywkę. Przygotowania do tego wydarzenia będzie można śledzić na kanałach społecznościowych na Facebooku i Instagramie oraz na stronie POLSAT.PL.

- Koncert Gramy dla Śląska to inicjatywa telewizji Polsat, która ma być przede wszystkim dowodem na solidarność z naszym regionem. Fala hejtu, która w ostatnich tygodniach dotknęła górników i ich rodziny, a wcześniej także służby medyczne jest zjawiskiem absolutnie niedopuszczalnym. Nie ma na to zgody! To wspaniale, że w sobotę cała Polska zagra dla Śląska. Cieszymy się tym bardziej, że w towarzystwie czołówki gwiazd polskiej sceny muzycznej, promowana będzie zbiórka na pomoc w utworzeniu w naszym szpitalu Śląskiego Centrum Chorób Zakaźnych. Widzimy się w najbliższą sobotę o 20.00 na antenie telewizji POLSAT - opowiada Jolanta Wołkowicz, rzecznik prasowy Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach.

Partnerem koncertu jest Województwo Śląskie i Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

Bronił kobiety, odgryźli mu ucho

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki