Pilne! Napad na sklep na Grochowie. Nożownik ukradł pieniądze

i

Autor: Shutterstock zdjęcie ilustracyjne

HORROR W KATOWICACH

Horror w Katowicach. Nożownik rzucił się na tancerkę erotyczną, bo nie chciała z nim być

2024-03-28 12:50

Te dramatyczne sceny rozegrały się w sobotę, 16 marca, w Katowicach. 27-letni mężczyzna wszedł do jednego z klubów przy ul. Warszawskiej, gdzie bywał częstym gościem. Wszystko z powodu jednej z tancerek erotycznych, w której był zakochany. Niestety, tamtej nocy sprawy nie potoczyły się tak, jak oczekiwałby tego 27-latek. Mężczyzna rzucił się z nożem na tancerkę, gdy dowiedział się, że ta nie odwzajemnia jego uczuć - informuje "Gazeta Wyborcza".

Makabryczny atak w centrum Katowic. Ugodził nożem tancerkę erotyczną, bo nie odwzajemniła jego uczuć 

Koszmar w centrum Katowic. W sobotę, 16 marca, 27-latek wybrał się do jednego z klubów przy ul. Warszawskiej. Tam rozegrały się makabryczne sceny - mężczyzna ugodził nożem pracownicę lokalu, a gdy ta zdołała uciec napastnikowi i wzywała pomocy, nożownik ranił nożem także siebie. Jak informowała katowicka policja, na miejscu natychmiast pojawiły się wezwane przez świadków karetki pogotowia. Kobiecie udzielono pomocy, a 27-latka, którego obrażenia okazały się być poważniejsze, zabrano do szpitala. Wkrótce usłyszał on zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu agresora na trzy miesiące. Teraz "Gazeta Wyborcza" ujawniła szczegóły tej sprawy.

ZOBACZ TEŻ: Wojownicy Maryi będą walczyć o błogosławieństwo dla Polski w Sosnowcu

Powodem takiego obrotu zdarzeń miało być nieodwzajemnione uczucie - 27-latek często odwiedzał lokal, ponieważ miał zakochać się w pochodzącej z Białorusi 26-letniej tancerce erotycznej. Przynosił kobiecie kwiaty i różnego rodzaju upominki, co potwierdził w rozmowie z "GW" jeden z oficerów śląskiej policji. Sobotniej nocy, gdy doszło do tragedii, 27-latek wynajął specjalny pokój, by być sam na sam z tancerką, i postanowił wyznać jej swoje uczucia oraz zaproponować wspólne życie. Niestety, 26-latka nie chciała skorzystać z jego propozycji. Okazało się, że nie odwzajemnia jego uczuć. Wtedy mężczyzna wpadł w szał i zadał Białorusince aż trzy ciosy nożem. Gdy ta wybiegła, sam rozciął sobie brzuch.

- Mężczyzna tym samym nożem, którym zaatakował tancerkę, próbował popełnić samobójstwo i rozciął sobie brzuch - przekazał "Wyborczej" oficer Policji Śląskiej. 

I tak nieszczęśliwa miłość do tancerki erotycznej skończyła się dla 27-latka zarzutem usiłowania zabójstwa i tymczasowym, trzymiesięcznym aresztem. Za to, co zrobił mężczyzna, grozi mu nawet dożywocie. 

Atak nożownika w Częstochowie. Napastnik ranił kilka osób, policja oddała strzały!
Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki