HORROR w Rogowie! Brutalny mord na psie. Miał skręcony kark [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

2020-09-27 15:33 Bartosz Wojsa

Aktywiści z Pet Patrol Rybnik ujawnili szokujące, drastyczne zdjęcia z interwencji w Rogowie. Przy lesie przypadkowa osoba znalazła zwłoki psa, w nienaturalnej pozycji. Wszystko wskazuje na to, że zwierzę zostało brutalnie zamordowane! Pies miał skręcony kark i liczne ślady na ciele. Trwają poszukiwania zwyrodnialca!

W sobotę, 26 września, około godz. 13:30 w Rogowie (pow. wodzisławski) przy lesie znaleziono zwłoki psa, w nienaturalnej pozycji. O całej sprawie za pośrednictwem swojego Facebooka powiadomili aktywiści z Pet Patrol Rybnik. Ujawnili również drastyczne zdjęcia, które możecie zobaczyć w powyższej galerii. Wszystko wskazuje na to, że doszło do brutalnego mordu na psie! Według osoby, która znalazła zwłoki zwierzęcia, pies miał skręcony kark, ślady na ciele, a obok znajdował się brzozowy kij. - Ułożenie zwłok i obrażenia mogą wskazywać na prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa. Niestety osoba, która znalazła zwłoki, wróciła w to samo miejsce, jednak psa już nie było. Świadek zgłosił sprawę na policję - mówią przedstawiciele Pet Patrol Rybnik. 

Policjanci oraz Pet Patrol Rybnik szukają osób, które rozpoznają psa lub mogą mieć jakiekolwiek informacje związane z tą sprawą. W razie posiadania jakichkolwiek informacji, należy skontaktować się ze służbami mundurowymi lub z samą organizacją, której numer tel. to 781-572-224. 

Nie chcemy mieszkać wśród morderców

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.