Iggy Pop

i

Autor: Shutterstock Iggy Pop

FESTIWAL w Katowicach

Iggy Pop na OFF Festiwalu w Katowicach. To już 15. edycja. Sprawdź harmonogram festiwalu!

OFF Festiwal rusza 5 sierpnia w Katowicach. Po trzech latach wraca jedna z najbardziej lubianych imprez w mieście i przez trzy dni będzie dostarczać niezapomnianych wrażeń muzycznych. Niezmiennie dyrektorem artystycznym OFFa jest Artur Rojek. W tym roku na scenie zagra Iggy Pop, Bikini Kill, Metronomy i Yard Act czy Q!.

Off Festival po 3 latach przerwy powraca do Katowic

Off Festiwal 2022, to wydarzenie muzyczne, którego nie możecie przegapić.To jeden z największych i najbardziej wyczekiwanych festiwali na mapie muzyczne Polski. Tegoroczna 15. edycja Off Festiwalu, odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia, w Katowicach, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów. A na scenie zobaczymy między innymi legendarnego Iggy'ego Popa.

Off Festiwal 2022. Kiedy, gdzie?

15 edycja Off Festiwalu odbędzie się w Dolnie Trzech Stawów, w dniach od 5 do 7 sierpnia. Gospodarzem festiwalu jest miasto Katowice, a dyrektorem artystycznym niezmiennie Artur Rojek.

Ceny biletów na Off Festiwal 2022

Bilety na Off Festiwal 2022 są dostępne w sprzedaży na stronie off-festival.pl.

  • Bilet jednodniowy - 229 zł
  • Karnet 3-dniowy: 419 zł
  • Karnet 3-dniowy z polem namiotowym: 519 zł

OFF Festiwal 2022. Wiemy, kiedy wystąpią największe gwiazdy! Sprawdź harmonogram

OFF Festiwal 2022 line -up. Kto wystąpi na festiwalu?

Piątek 5.07.2022 r.

Mura Masa, Rina Sawayama, Bikini Kill, DIIV, ROMY, Alyona Alyona, Pi'erre Bourne, Altın Gün, Q Prospa Erika de Casier Makaya McCraven Squid asthma (Scena Eksperymentalna BUH) Lordofon (Scena Perlage), Jakub Skorupa (Scena Leśna Czujesz Klimat?) Frank Leen, Chair, Jann, Ćpaj, Stajl, oysterboy.

Sobota 6.07.2022 r.

Iggy Pop Kacperczyk Molchat Doma Dry Cleaning Myd (LIVE BAND) Arooj Aftab Sofia Kourtesis Ela Minus Mdou Moctar The Armed Jaubi Lex Amor Duchy Gruzja (Scena Leśna Czujesz Klimat?) Oxford Drama Polonia Disco PC Music Showcase! Ghetts Kwiaty Róża

Niedziela 7.07.2022 r.

Central Cee Metronomy, Bedoes, Papa Dance, „Poniżej krytyki”, WaluśKraksaKryzys gra “MiłyMłodyCzłowiek”, DJ Seinfeld presents Mirrors: Live Natalie Bergman Yard Act Shygirl Crows Amenra Charlotte Adigéry & Bolis Pupul (Scena Eksperymentalna BUH) Asthma Midsommar (Scena Eksperymentalna BUH) Kamaal Williams Dziarma KeiyaA Kamil Hussein Franek Warzywa i Młody Budda Bolis Pupul

OFF Festiwal 2022. Wiemy, kto wystąpi

Off Festiwal i Off Piaskoffnica. Dzieci na OFF Festiwalu

Off Festiwal jest przyjazny rodzicom i dzieciom, które do 10 roku życia na festiwal wchodzą za darmo. Warto zadbać o ochronę uszu dla dzieci i wyposażyć się w odpowiedni słuchawki wygłuszające, które chronią słuch dzieci. Jeśli nie wiecie, gdzie kupić takie słuchawki, to możecie zrobić to na miejscu na stoisku Off Merch. W Off Piaskoffnicy, dzieci opieką swoich opiekunów. Na miejscu dostępny będzie przewijak i podgrzewacz do jedzenia.

Czytaj również: Imię dla chłopca i dziewczynki ze Śląska. Idealne propozycje dla Twojej pociechy

Osoby z niepełnosprawnościami na OFF Festiwalu

Pod Sceną Główną i Sceną Leśną zainstalowane zostaną specjalne platformy dla osób z niepełnosprawnościami. Z dokładną lokalizacją platform będziecie mogli zapoznać się korzystając z map festiwalowych lub zapytać o nią w punkcie INFO. Opiekunowie osób niepełnosprawnych ruchowo oraz niewidomych/ niedowidzących wchodzą na festiwal nieodpłatnie. Na OFF Festiwalu mogą przebywać tylko psy-przewodnicy osób niewidomych.Trzeba mieć jednak dokument potwierdzający status psa.Na miejscu można także naładować wózek inwalidzki, wystarczy wziąć ze sobą odpowiednią przejściówkę, jeśli ładowanie wymaga specjalnego gniazdka. Na terenie festiwalu nie szastamy gotówką. Będzie można płacić, kartą blikiem czy telefonem.

Przeczytaj koniecznie: Są zarzuty dla ojca 4,5-letniej dziewczynki z Sosnowca. Wiadomo, czy był trzeźwy

A gdy zechcecie odsapnąć od festiwalowego zgiełku, festiwalowicze miedzy koncertowymi dniami, będą mogli zrelaksować się na zajęciach jogi instruktorami z największej szkoły jogi na Śląsku: na polu namiotowym zajęcia jogi codziennie poprowadzi dla was Małgosia Kłaniecka, zaś wszyscy uczestnicy festiwalu za terenem PiaskOFFnicy będą spotkać się na zajęciach z oddechu energetyzującego z Gerardem Szymańskim.

Na Off Festiwalu nie zabraknie strefy gastro, w której każdy znajdzie coś dla siebie i Off Marketu, w którym warto poszperać w poszukiwaniu winyli, książek. Warto także zajrzeć do Kawiarni Literackiej, której tegorocznym hasłem przewodnim jest "BUNT". Kawiarnię poprowadzą Sylwia Chutnik i Karolina Sulej.

Sonda
Czy byłeś kiedyś na OFF Festiwal?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany