Jak skutecznie negocjować? Weź udział w specjalnym szkoleniu na GWSH

i

Autor: mat.prasowe

Jak skutecznie negocjować? Weź udział w specjalnym szkoleniu na GWSH

2022-01-07 8:00

Opanowanie sztuki negocjowania potrafi dokonać w życiu wielkich zmian. Na lepsze – przekonuje Marta Dargiewicz, specjalista od negocjacji i mediator sądowy, a zarazem dziennikarka, fotograf, poetka, autorka komedii kryminalnych. W marcu przeprowadzi w GWSH szkolenie z teorii negocjacji i nauki praktycznej sztuki negocjowania.

Umiejętność skutecznego negocjowania jest nie do przecenienia we współczesnym świecie, zarówno w sferze zawodowej, jak i społecznej oraz prywatnej. Umieć negocjować to umieć rozmawiać i dążyć do porozumienia. - Dobry negocjator ma większe szanse na wygraną, bo negocjowanie to sztuka i nie tylko można się jej nauczyć, ale warto ją cały czas rozwijać – tłumaczy Marta Dargiewicz.

Umiejętność negocjowania sprawia, że człowiek czuje się pewnie. To olbrzymi komfort. Nie mówiąc już o tym, że negocjacje dają wiele impulsów do tego, żeby dowiadywać się więcej o świecie. Trudno wskazać inną dziedzinę, którą cechowałaby tak wielka interdyscyplinarność. Każdy, kto chce się uczyć i rozwijać, znajdzie w negocjacjach coś dla siebie.

Opanuj sztukę negocjacji, bo dobry negocjator ma większe szanse na wygraną!

i

Autor: mat.prasowe

Negocjacje w praktyce - weź udział w szkoleniu!

Co to są stopery komunikacyjne? Jak chronić się przed manipulacją? Jak skutecznie negocjować? Na czym polegają niezdrowe zachowania konwersacyjne? W jaki sposób zarządzać emocjami? Tę praktyczną wiedzę można zdobyć na szkoleniu „Negocjacje w praktyce”, które odbędzie się w terminie 12-13 marca 2022 roku.

Więcej szczegółów na stronie www.gwsh.pl

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE