Jastrzębie-Zdrój: 22-latek miał tyle na liczniku, że potem ubyło mu sporo w porteflu

2022-01-28 14:30
Jastrzębie-Zdrój: 22-latek ukarany wysokim mandatem za zbyt szybką jazdę
Autor: Policja Jastrzębie-Zdrój

Od początku roku policjanci zasypali kierowców już wieloma wysokimi mandatami. Kolejnym ukaranym jest 22-latek z Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna tak pędził swoim samochodem, że aż strach! W terenie zabudowanym przekroczył prędkość o ponad 60 kilometrów. Kara jest bardzo surowa.

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju z grupy SPEED w piątek (28 stycznia) rano zatrzymali do kontroli pędzącego renault młodego mężczyznę. - 22-letni kierujący w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 111 km/h. Mundurowi zatrzymali mieszkańcowi powiatu cieszyńskiego prawo jazdy, a oprócz mandatu w wysokości 2000 złotych nałożyli na niego 10 punktów karnych - podaje jastrzębska policja. Mundurowi przypominają, że od 1 stycznia kary za wszelkie łamanie przepisów na drogach są bardziej dotkliwe. - Wykroczenia związane z przekroczeniem prędkości są jedną z głównych przyczyn poważanych zdarzeń drogowych. W związku z tym policjanci zwracają szczególną uwagę na takie przewinienia - zauważają stróże prawa. Przypadek z Jastrzębia-Zdroju należy z pewnością do tych najbardziej jaskrawych przypadków łamania prawa, bowiem pirat drogowy przekroczył prędkość aż o 61 kilometrów na godzinę!

Zobacz również: 25-latka z Bytomia i 19-latek z poprawczaka robili to nocami. W końcu zaliczyli wpadkę

Czytaj koniecznie: Ona jechała nocą koło cmentarza. On wyciągnął lufę i zrobił jej dziurę w udzie! Masakra w Raciborzu

77444 Kierowca porsche przekroczył prędkość o ponad 100 km/h
Sonda
Czy ogranicznik prędkości w autach to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE