Jastrzębie-Zdrój: Pijana matka tarzała się po podłodze. Jeden malutki synek leżał w łóżeczku. A drugi? Zgroza!

2021-05-05 15:11 Rafał Strzelec
Poniatowa: ZOSTAWIŁA NIEMOWLĘ przed blokiem i… zniknęła. 29-letnia matka była pijana
Autor: Pixabay/christianabella

Dantejskie sceny w Jastrzębiu-Zdroju. 32-letnia kobieta "sprawowała opiekę" nad swoimi dwoma malutkimi synkami w wieku 8 miesięcy i trzech lat. Młodszy z nich był w łóżeczku, a starszy biegał po schodach, kiedy ich matka zataczała się po podłodze z powodu upojenia alkoholem. Trzylatkiem zajęła się sąsiadka, która zauważyła dziecko. Na miejsce wezwano policję. Mundurowi weszli do mieszkania. Tam zastali kompletnie pijaną mieszkankę Jastrzębia-Zdroju.

Jastrzębie-Zdrój. Pijana matka opiekowała się dzieckiem

Zdarzenie miało miejsce 4 maja (wtorek) około godz. 12.00 w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci zostali zaalarmowani, że nietrzeźwa kobieta zajmuje się swoimi pociechami. Na miejscu okazało się, że pijana 32-latka nie była w stanie stać o własnych siłach, jej ośmiomiesięczny syn leżał w łóżeczku, zaś braciszek (mający 3 latka) biegał po klatce schodowej. Chłopcem zajęła się sąsiadka. - Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Chłopczykom na szczęście nic się nie stało. Cali i zdrowi trafili pod opiekę ojca i dziadka. Śledczy ustalą teraz, czy kobieta swoim zachowaniem naraziła synów na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia - podsumowuje jastrzębska policja. Jeśli okaże się, że w wyniku działań matki dzieciom mogła się stać krzywda, kobieta pójdzie siedzieć, być może nawet na 5 lat.

Olsztyn. Pijany 61-latek przewrócił się motorowerem na jezdnię
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE