MASAKRA! Wystrzelali ciężarne lochy na oczach dzieci! Krwawa egzekucja w Jaworznie [ZDJĘCIA]

2021-01-22 11:39 Rafał Strzelec
Jaworzno. Ostrzał dzików pod blokiem
Autor: Archiwym prywatne

Masakra w Jaworznie! Pod oknami jednego z bloków dokonano prawdziwej rzezi dzików. Na wciąż utrzymującym się śniegu widać krwiste plamy. Jak mówią mieszkańcy, to była prawdziwa egzekucja. Strzelano do ciężarnych loch. Lokatorzy pobliskich bloków są zszokowani. Zdarzenie miały obserwować dzieci z pobliskiego przedszkola. Co na to Urząd Miasta?

Jaworzno. Odstrzał dzików na Osiedlu Stałym. Mieszkańcy wstrząśnięci

O sprawie informuje jedna z czytelniczek. Odstrzał dzików miał się odbyć tuż obok bloków na Osiedlu Stałym w Jaworznie. - Jest to kolejna taka sytuacja, kiedy myśliwi robią sobie polowanie wśród blokowisk. Świadkami tych scen były małe dzieci z pobliskiego przedszkola. Myśliwi zamordowali kilka loch, które były w ciąży - informuje nas czytelniczka. Rzeczywiście, same zdjęcia są porażające. Na wciąż utrzymującym się śniegu widać ślady krwi! - Czyżby na miejscu były patroszone, żeby mięsko było dobre? - zastanawia się jedna z internautek.

Zobacz także: DRAMAT! Wycieńczone kocięta na posesji urzędniczki."Z oczu lała im się ropa"

Istotne jest również to, że tego typu zajścia miały miejsce w przeszłości. Już kilka lat temu mieszkańcy alarmowali, że myśliwi tuż pod balkonami urządzają krwawe polowania na zwierzęta. Wówczas magistrat tłumaczył, że dziki są agresywne i stwarzają niebezpieczeństwo, a odstrzał to jedyne rozwiązanie. Gwarantowali, że dochowane są wszelkiego rodzaju zasady bezpieczeństwa, polegające m.in. na współpracy różnych służb np. straży miejskiej.

Zobacz także: Pogrzeb Patrycji z Bytomia. Rodzina 13-latki pamiętała o jej nienarodzonym dziecku. Piękny gest

Czy jednak to nie przesada, aby taka rzeź odbywała się na oczach malutkich dzieci? Skierowaliśmy w tej sprawie zapytanie do Urzędu Miasta w Jaworznie. Magistrat zobowiązał się do udzielenia pisemnej odpowiedzi w tej sprawie.

Dramat Pana Irka. Zamontowali mu licznik na odwrót