Jaworzno. Tragedia na niestrzeżonym kąpielisku! Utonął 33-letni mężczyzna

2021-06-21 18:38
Policyjni wodniacy
Autor: wm.policja.gov.pl Jaworzno. Tragedia na niestrzeżonym kąpielisku. Utonął 33-letni mężczyzna, mieszkaniec woj. małopolskiego. Zdj. ilustracyjne.

Tragedia na niestrzeżonym kąpielisku przy ul. Bukowskiej w Jaworznie na Śląsku. Jak informuje policja, utonął tam 33-letni mężczyzna. Na miejsce jedzie prokurator, który wraz z policjantami będzie ustalać przyczyny i okoliczności śmierci 33-latka. Ofiara to mieszkaniec Małopolski.

33-letni mężczyzna utonął w poniedziałek na niestrzeżonym kąpielisku przy ul. Bukowskiej w Jaworznie – poinformowała PAP podkomisarz Magdalena Wiśniewska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Jak dodaje podkom. Wiśniewska, ofiara to mieszkaniec woj. małopolskiego. W poniedziałek po południu na miejsce udawał się prokurator, aby ustalić okoliczności zdarzenia.

Przy ul. Bukowskiej w Jaworznie mieści się zalew Sosina, popularne w okolicy miejsce rekreacji i wypoczynku z odnowioną w ostatnim czasie infrastrukturą, m.in. plażami.

Śmiertelny wypadek nad wodą na Śląsku miał miejsce także w niedzielę. Pomimo reanimacji nie udało się uratować 23-letniego mężczyzny, który utonął w Jeziorze Paprocańskim w Tychach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Śląskie: 43-latek jeździł autem i strzelał z pistoletu! Przerażające sceny na ulicach

Super Raport 21.06 (Kamil Bortniczuk - Partia Republikańska, dr Mirosław Oczkoś - specjalista ds. wizerunku i marketingu politycznego) Sedno Sprawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE