Jaworzno. Zwłoki leżały dwa dni w mieszkaniu. Wstrząsająca prawda

2021-07-28 11:39
Policja
Autor: Policja Policja

Jaworzno. W nocy z 8 na 9 maja w jednym z mieszkań doszło do potwornego, brutalnego pobicia ze skutkiem śmiertelnym. 32-letni mężczyzna wpadł do lokalu wynajmowanego przez jego 64-letniego znajomego. Pobił go tak, że mężczyzna zmarł. Zwłoki znaleziono dopiero dwa dni po zdarzeniu. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Brutalne pobicie w sklepie w Gorzowie

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Jaworznie do zdarzenia doszło w nocy z 8 na 9 maja. - Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że sprawca wdarł się do wynajmowanego przez pokrzywdzonego mieszkania i wszczął awanturę. Następnie zaczął on zadawać uderzenia i kopnięcia pokrzywdzonemu 64-latkowi - opisuje zajście jaworznicka policja. Dwa dni później do pokrzywdzonego przyszedł znajomy. To właśnie on odkrył rozkładające się ciało ofiary. - Przesłuchania świadków i inne działania policjantów z Wydziału Kryminalnego jaworznickiej komendy, przyczyniły się do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek 26 lipca. Osobą podejrzewaną o pobicie jest 32-letni mieszkaniec Jaworzna - dodają mundurowi. Mężczyzna usłyszał zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu dożywocie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE