Jerzy Polaczek POKONAŁ koronawirusa! Męczarnie posła trwały tygodniami

2020-11-20 15:10 Rafał Strzelec
Jerzy Polaczek POKONAŁ koronawirusa! Męczarnie posła trwały tygodniami
Autor: Jerzy Polaczek/ Facebook.com Jerzy Polaczek POKONAŁ koronawirusa! Męczarnie posła trwały tygodniami

Nareszcie! Jerzy Polaczek, poseł Prawa i Sprawiedliwości, ogłosił zwycięstwo w walce z koronawiursem. Polityk przez kilka tygodni relacjonował swoją walkę z chorobą w mediach społecznościowych. Najpierw przebywał w szpitalu MSWiA, gdzie codziennie obserwował ludzkie dramaty. Potem dochodził do zdrowia w ośrodku w Głuchołazach. W piątek triumfalnie ogłosił zwycięstwo wrzucając zdjęcie sprzed szpitala z kciukami w górze.

O tym, że Jerzy Polaczek zaraził się koronawirusem, dowiedzieliśmy się w połowie października. Poseł od początku narzekał na objawy związane z COVID-19 - duszności, kaszel, gorączka nie były mu obce. Na żywo obserwował dramat pacjentów, którzy wraz z nim przebywali w szpitalu MSWiA w Katowicach. Swoimi przeżyciami dzielił się na Facebooku. Apelował do wszystkich, by przestrzegali obostrzeń i nosili maseczki.

Jerzy Polaczek OSTRO o koronasceptykach. Opowiedział wstrząsającą historię!

Polityk PiS przeniósł się z katowickiej placówki do Głuchołazów, gdzie dochodził do siebie. W piątek 20 listopada ogłosił na swoim profilu zwycięstwo nad koronawirusem. - Dobiega końca mój ponad miesięczny pobyt w szpitalach #Katowice #Głuchołazy, spowodowany zakażeniem koronawirusem. To był trudny czas walki o zdrowie, ale również cenne doświadczenie uczące dobrze pojętej pokory i szacunku dla pracy lekarzy i całego personelu medycznego - napisał w poruszającym wpisie poseł PiS.

OSTRY atak na posłankę PiS. Padły słowa o "cwelach"! O co poszło?

Respektowanie elementarnych wymogów sanitarnych, które przyczyniają się do ograniczenia liczby osób zakażonych Covid-19, to największy dar jaki możemy dzisiaj dać tysiącom lekarzy, pielęgniarek, opiekunek medycznych, salowych, ratowników, policjantów, strażaków, administracji rządowej i samorządowej i wielu innym osobom, którzy chronią nasze zdrowie i życie. Chciałbym im podziękować za pełne zaangażowanie i profesjonalne ratowanie życia i zdrowia - dodał. 

Jerzy Polaczek podziękował internautom za słowa wsparcia, komentarze, wiadomości. Podziękował także mediom za "za rzetelny i poruszający ludzkie serca przekaz płynący do opinii publicznej". - Bądźmy razem w tym Czasie Próby i szukajmy tego co nas łączy, a nie tego co nas dzieli! Wierzę, że zdamy egzamin z obywatelskiej odpowiedzialności! Serdecznie pozdrawiam każdego z Was i dziękuję za niezliczone wyrazy życzliwości i wsparcia! - zakończył poseł.

Wzruszające wyznanie żony zmarłego policjanta