Kacper usłyszał wyrok za zabójstwo 13-letniej Patrycji. Na tę wieść zalał się łzami

2021-12-16 10:38
Kacper Ś. zabił ciężarną 13-latkę
Autor: kaz Wyrok w sprawie Kacpra Ś., który zadźgał nożem 13-letnią Patrycję

Jest wyrok dla Kacpra Ś. Chłopak zamordował 13-letnią Patrycję z Bytomia, która była z nim w ciąży. Sąd dla nieletnich w Tarnowskich Górach zadecydował, że 15-latek do końca lutego będzie przebywał w ośrodku dla nieletnich, a po uprawomocnieniu wyroku trafi do poprawczaka, w którym może siedzieć do ukończenia 21. roku życia. Kiedy sędzia odczytała postanowienie sądu, Kacper Ś. zalał się łzami. Podobnie jak jego rodzice, z którymi się żegnał.

Kacper Ś. zadźgał 13-letnią Patrycję z Bytomia. Jest wyrok sądu

Kacper Ś. usłyszał wyrok sądu dla nieletnich w Tarnowskich Górach za zabójstwo 13-letniej, ciężarnej Patrycji z Bytomia. Nieletni morderca trafi do zakładu poprawczego. Chłopak do lutego będzie przebywał w ośrodku dla nieletnich, a po uprawomocnieniu wyroku trafi do zakładu poprawczego. Opuści go najpóźniej po ukończeniu 21. roku życia. Co ważne, wówczas wykreśla się wszystkie wpisy w rejestrze karnym, taka osoba ma czystą kartę. Istnieją też procedury, które pozwalają skrócić pobyt w poprawczaku. Kiedy Kacper Ś. usłyszał postanowienie sądu, zalał się łzami. Zapłakany 15-latek żegnał się z załamanymi rodzicami. Łez nie kryła też mama zamordowanej Patrycji. Tylko jej mąż był w stanie wytrzymać te trudne chwile.

Przeczytaj: 15-letni Kacper S. przerywa milczenie. Przerażające słowa: "Ona mnie do tego zmusiła"

Zabójstwo 13-letniej Patrycji. Kacper zabił ją, bo była w ciąży

Zbrodnia miała miejsce 12 stycznia tego roku. Kacper Ś., na dzień przed swoimi 15. urodzinami, zadźgał 13-letnią Patrycję, swoją byłą dziewczynę. Chłopak obawiał się, że pochodząca z Bytomia nastolatka jest z nim w ciąży, co zresztą potwierdziła późniejsza sekcja zwłok. Jej ciało porzucił na nieużytkach w Piekarach Śląskich. Bliscy 13-latki rozpoczęli poszukiwania zaginionej. Sam Kacper w nich "pomagał". Twierdził, że po spotkaniu z nim 13-latka wsiadła do autobusu i odjechała w nieznanym kierunku. Nie było po nim widać, że dopuścił się zbrodni. Dopiero potem, kiedy jeden ze świadków przyznał, że widział 15-latka w autobusie z byłą dziewczyną, Kacper przyznał, że z zimną krwią pozbawił życia Patrycję. Miał ją zadźgać nożem, co potwierdzono na miejscu zbrodni, bowiem 13-latka miała wiele ran kłutych. Po narzędziu zbrodni została tylko rękojeść, do dziś nie znaleziono ostrza. Kacper Ś. trafił do ośrodka dla młodzieży w Garwolinie. Tam spędził już prawie rok. Chłopak odpowiadał za zbrodnię jako nieletni. W momencie zabójstwa nie miał ukończonych 15 lat.

Zobacz zdjęcia: Rozprawa Kacpra S. Zadźgał ciężarną Patrycję

Ból i rozpacz po śmierci 13-letniej Patrycji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE