13-letnia Patrycja była w ciąży! Znamy wyniki sekcji zwłok. Śmiertelny okazał się jeden konkretny cios

2021-01-15 13:40
13-letnia Patrycja była w ciąży! Znamy wyniki sekcji zwłok. Śmiertelny okazał się jeden konkretny cios
Autor: arc. 13-letnia Patrycja była w ciąży! Znamy wyniki sekcji zwłok. Śmiertelny okazał się jeden konkretny cios

Prokuratura przekazała informacje o wstępnych wynikach sekcji zwłok 13-letniej Patrycji P. z Bytomia, której zwłoki znaleziono na nieużytkach w Piekarach Śląskich. Dziewczyna faktycznie była w ciąży! Z ustaleń śledczych wynika, że śmiertelny okazał się jeden konkretny cios.

Czytaj więcej: Tragedia na Śląsku wzbudza debatę o edukacji seksualnej. Psycholog: "To dla na wszystkich gorzka lekcja"

Zabójstwo w Piekarach Śląskich. Sekcja zwłok wykazała, że Patrycja P. była w ciąży

W piątek, 15 stycznia, odbyła się sekcja zwłok 13-letniej Patrycji P. z Bytomia, która została zabita prawdopodobnie przez swojego 15-letniego chłopaka Kacpra S. Jej zwłoki znaleziono w Piekarach Śląskich. Ze wstępnych wyników sekcji wynika, że Patrycja faktycznie była w ciąży. Ustalono również, że pokrzywdzona otrzymała kilkanaście ciosów w okolice klatki piersiowej oraz brzucha, jak również gardła, ale jedne konkretny cios okazał się śmiertelny. "Ofiara zmarła w wyniku rany kłutej serca", podaje prokuratura. Z uwagi na dobro śledztwa, więcej informacji nie podano. Po zapoznaniu się z materiałym dowodowym oraz wynikami badań toksykologicznym i histopatologicznych, biegli wydadzą jeszcze swoją opinię. Zapewne stanie się to nie wcześniej niż w przyszłym tygodniu. 

Zabójstwo w Piekarach Śląskich. Kacper S. miał zabić Patrycję, bo była z nim w ciąży

Przypomnijmy, że 13-letnia Patrycja zaginęła, a ostatni raz widziana była we wtorek (12 stycznia) na ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Szukali jej policjanci, lecz niestety, wkrótce dokonali makabrycznego odkrycia. W środę (13 stycznia), tuż przed godz. 15:00, na terenie niezabudowanym w Piekarach Śląskich funkcjonariusze znaleźli przykryte kartonem zwłoki Patrycji, z ranami kłutymi szyi i klatki piersiowej.- Miejsce, w którym ujawniono zwłoki wskazał kolega 13-latki, Kacper S. (lat 15), który w dniu wczorajszym przebywał w tej okolicy z dziewczynką. Oświadczył, że doszło tam do awantury z mężczyzną, podczas której chłopiec miał oddalić się, pozostawiając ją. Czynności z udziałem prokuratora w toku - nieoficjalnie dowiedział się wówczas "Super Express". Nieoficjalne ustalenia mrożą krew w żyłach. Późniejsza wersja wydarzeń, jaką podał nastolatek przedstawia się koszmarnie. Okazuje się, że 13-latka była prawdopodobnie w ciąży. Jak przyznał... to on miał zabić. - 15-letni Kacper S. przyznał, ze dokonał zabójstwa 13-latki, z uwagi na to, że była z nim w ciąży - dowiedzieliśmy się ze źródła znającego sprawę.

Ból i rozpacz po śmierci 13-letniej Patrycji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE