Katowice. Pyton grasuje po mieście? Znaleziono KOLEJNY ślad! Przerażające

2021-07-21 10:45
Pyton grasuje w Katowicach?
Autor: pixabay.com Pyton grasuje w Katowicach? Znaleziono kolejny dowód - zdjęcie poglądowe

Katowice. Kilka dni temu pisaliśmy o ostrzeżeniu wydanym przez Urząd Miasta w sprawie dwumetrowego pytona. - Zwierzę nie uciekło z żadnej zarejestrowanej hodowli, dlatego w przypadku natrafienia na węża prosimy o kontakt ze Strażą Miejską - apelował magistrat, informując o znalezieniu wylinki pytona dywanowego. Zwierzęcia nie udało się do tej pory odnaleźć. Tym bardziej niepokojący jest fakt, iż w Katowicach znaleziono kolejny ślad obecności węża.

Katowice. Pyton grasuje po mieście? Znaleziono kolejny dowód

Kilka dni temu Urząd Miasta Katowice wydał komunikat w sprawie poszukiwań dużego węża na terenie miasta. - Informujemy, że dziś (14 lipca) w godzinach porannych, w okolicach budynku przy ul. Piastów 9 w Katowicach (Os. Tysiąclecia) znaleziona została wylinka pytona dywanowego. Gatunek dorasta do ok. 2 m długości, nie jest wężem jadowitym lub duszącym. Poluje głównie na myszy i szczury. Zwierzę nie uciekło z żadnej zarejestrowanej hodowli, dlatego w przypadku natrafienia na węża prosimy i kontakt ze Strażą Miejską w Katowicach (tel. 986 lub 32 3599 530), która wyśle specjalistyczny podmiot w celu schwytania węża i zapewnienia mu bezpieczeństwa - informował magistrat. Przez tych kilka dni żadne nowe informacje w tej sprawie się nie pojawiły. Aż do tego momentu.

Pyton w Katowicach. Kolejny dowód

Jacek Pytel, rzecznik Straży Miejskiej w Katowicach opublikował zdjęcia, które mogą wskazywać, iż wąż znów zaznaczył swoją obecność. - Dzisiaj rano nad stawem Maroko na Os. 1000-lecia, mieszkanka osiedla znalazła coś, co wygląda jak wylinka węża. Leżała koło drzewa przy alejce nad stawem vi a vis bloku przy Piastów 22 - napisał na Facebooku dodając, aby w razie posiadania jakichkolwiek informacji zgłaszać je strażnikom miejskim.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE