Śmigłowiec LPR

i

Autor: Paweł Skraba / Super Express / Zdjęcie ilustracyjne

Horror!

Knurów. 16-latka skoczyła z czwartego piętra

2022-09-27 19:35

Dramatyczne przedpołudnie w Knurowie. We wtorek (27 września) 16-letnia dziewczyna skoczyła z czwartego piętra bloku przy ul. Kazimierza Wielkiego. Wszystko wskazuje na to, że była to próba samobójcza. Poszkodowana dziewczyna została zabrana do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 27 września przed godziną 11.00. Nastolatka wypadła z czwartego piętra bloku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Knurowie. Jak podaje "Dziennik Zachodni", 16-latka stała na parapecie budynku. Zaalarmowane przez świadków służby nie zdążyły rozłożyć ochronnego skokochronu. Dziewczyna zdecydowała się skoczyć. Wszystko wskazuje na to, że była to próba samobójcza. Poszkodowana została przetransportowana karetką na parking koło jednego z marketów, a następnie zabrana śmigłowcem LPR do szpitala w Katowicach-Ligocie. Sprawę wyjaśnia policja.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Białystok. Policjanci uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Najpierw musieli go obezwładnić
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają