Knurów: Pseudokibic miał w mieszkaniu "kolekcję" narkotyków. Chował je, gdzie się da!

2021-04-07 13:49 Bartosz Wojsa
Knurów: Pseudokibic miał w mieszkaniu kolekcję narkotyków. Chował je, gdzie się da!
Autor: Policja Śląska Knurów: Pseudokibic miał w mieszkaniu "kolekcję" narkotyków. Chował je, gdzie się da!

Kolejna osoba związana ze środowiskiem śląskich pseudokibiców została namierzona przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zajmujących się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców. Mieszkaniec Knurowa uprawiał w mieszkaniu marihuanę oraz miał ponad 5 kilogramów amfetaminy. Chował "kolekcję" narkotyków, gdzie tylko się da! Teraz grożą mu poważne konsekwencje.

To już kolejny sukces policjantów z wydziału ds. zwalczania przestępczości pseudokibiców komendy wojewódzkiej w Katowicach. Tym razem w ręce śląskich stróżów prawa wpadł 48-letni mieszkaniec Knurowa powiązany ze środowiskiem pseudokibiców jednej ze śląskich drużyn piłkarskich. "Mężczyzna został zatrzymany w Knurowie, w swoim mieszkaniu. Policjanci podejrzewali, że może mieć sporą ilość narkotyków i nie pomylili się. W jednej z szaf odkryli hodowlę marihuany. Stróże prawa przejęli w sumie 22 krzaki oraz sprzęt, który służył do uprawy. Mężczyzna ukrył narkotyki również w kuchni. W lodówce kryminalni znaleźli amfetaminę poporcjowaną w kilogramowe paczki", relacjonują policjanci. Łącznie mundurowi zabezpieczyli przeszło 5 kilogramów nielegalnej substancji.

Knurów: Pseudokibic miał w mieszkaniu "kolekcję" narkotyków. Był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów

Kompletnie zaskoczony spotkaniem z policjantami 48-latek nie stawiał oporu. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających to ponad 150 tysięcy złotych. "Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd doprowadzono go do Prokuratury Rejonowej Gliwice-Zachód. Tam usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków", mówią policjanci. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Przedłużenie obostrzeń i powrót do szkół? Konferencja Adama Niedzielskiego
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE