Koronawirus. Nie żyje ósmy pacjent zakażony wirusem z Chin. Zmarł w Tychach. Kim był?

i

Autor: Google Maps

Koronawirus. Nie żyje ósmy pacjent zakażony wirusem z Chin. Zmarł w Tychach. Kim był?

2020-03-23 12:39

Ministerstwo Zdrowia potwierdza: Nie żyje ósmy pacjent z koronawirusem w Polsce. Tragiczna informacja dotarła do nas przed południem. Jak czytamy na Twitterze mamy 36 nowych przypadków zakażenia wirusem z Chin. Liczba zakażonych wzrosła do 684.

- Mamy 36 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 16 osób z woj.dolnośląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 5 osób z woj. opolskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z łódzkiego - poinformowało w poniedziałek po godz. 12.30 na Twitterze Ministerstwo Zdrowia.

Jednocześnie potwierdzono tragiczną informację z Tychów - nie żyje pacjent pochodzący ze Szczyrku. Mężczyzna miał 83 lata. Jak podaje ministerstwo miał choroby współistniejące. O godz. 13.30 przed placówką w Tychach odbędzie się briefing prasowy dotyczący pierwszego na Śląsku śmiertelnego przypadku koronawirusa.

Walka z koronawirusem. Służby postawione w stan najwyższej gotowości [KRONIKA KRYMINALNA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE