Koronawirus. PORUSZAJĄCY wpis Jerzego Polaczka. Widział COŚ STRASZNEGO!

2020-10-25 15:53 Rafał Strzelec
Jerzy Polaczek
Autor: Jerzy Polaczek/Facebook

Jerzy Polaczek, poseł ze Śląska, przebywa obecnie w szpitalu MSWiA w Katowicach. Polityk walczy z COVID-19. Dla niego to nie przelewki - jego stan był bardzo poważny, ale powoli dochodzi do zdrowia. Polaczek podzielił się swoimi dramatycznymi przeżyciami za szpitala.

Koronawirus atakuje także polityków. W sobotę dowiedzieliśmy się, że zakażony jest prezydent Andrzej Duda. Jego stan jest jednak dobry. Zupełnie inne doświadczenia ma Jerzy Polaczek. Poseł Prawa i Sprawiedliwości ze Śląska zmaga się z chorobą od 11 dni. Miał gorączkę, ostry kaszel i osłabiony organizm. Lekarze wykryli nawet zmiany w płucach. Polaczek miał okazję zobaczyć od środka, jak wygląda walka z epidemią. - Choroba wiele mnie nauczyła. Poczułem cierpienie, słyszałem krzyki ludzi wołających o pomoc, widziałem jak umierają. Tylko w ciągu ostatniej doby na oddziale zmarły cztery osoby. Ich bliscy nawet nie mogą ich pożegnać. Bardzo im współczuję - napisał w niedzielę na swoim profilu społecznościowym.

Czytaj koniecznie: Strajk kobiet w Kołobrzegu. Policjanci ONIEMIELI! Tego się nie spodziewali [ZDJĘCIA]

Polityk PiS podziękował służbom medycznym i mundurowym podziękowania za walkę z epidemią. Zaapelował również do rodaków. - Chciałbym, żebyśmy w tym trudnym okresie umieli się wznieść ponad podziały społeczne i polityczne. Żebyśmy potrafili się szanować i pomagać sobie nawzajem, niezależnie od dzielących nas różnic i poglądów. Żebyśmy potrafili BYĆ SOLIDARNI i budować prawdziwą WSPÓLNOTĘ - napisał Polaczek.

To na pewno Cię zainteresuje: Katowice: Poseł zatrzymany przez policję! "Zglebowany, wsadzony do suki" [ZDJĘCIE,WIDEO]

Poprosił tych, którzy nie wierzą w epidemię, o opamiętanie. - Proszę Was, żebyście dbali o siebie i nie narażali innych. Te miliony ludzkich codziennych zachowań zadecydują o zahamowaniu pandemii - dodał poseł przekazując wszystkim życzenia zdrowia.

>>> Koronawirus: Prezydent Rudy Śląskiej zakażona SARS-COV-2! "Każdy z nas jest narażony"

Gdańsk. Protest branży gastronomicznej