Wypadek

Koszmar. Zjechała z pasa i czołowo zderzyła się z oplem. Dwie osoby trafiły do szpitala

Koszmarny wypadek w Lyskach w powiecie rybnickim. Kierująca seatem 23-letnia mieszkanka powiatu rybnickiego jechała w kierunku ulicy Rybnickiej, nagle zjechała ze swojego pasa i czołowo zderzyła się z jadącym z naprzeciwka oplem. Widok jest przerażający.

Śledczy z rybnickiej komendy wyjaśniają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku, do którego doszło na ulicy Kamionki w Lyskach. W zderzeniu ucierpieli kierowcy dwóch samochodów.

Czytaj również: Autostrada A1 w Częstochowie zablokowana. Ciężarówka leży na jezdni

Do wypadku doszło w czwartek, 8 września po godzinie 4.00 na ulicy Kamionki w Lyskach. Jak wstępnie ustalili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, kierująca seatem 23-letnia mieszkanka powiatu rybnickiego jechała w kierunku ulicy Rybnickiej. Kobieta nie zachowała należytej ostrożności i zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka oplem, którym kierował 62-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Aby wyciągnąć poszkodowanego mężczyznę z auta, potrzebna była pomoc strażaków. W wyniku tego wypadku kobieta i mężczyzna doznali urazu kręgosłupa i zostali przewiezieni do szpitala. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają rybniccy śledczy.

Poważny wypadek na skrzyżowaniu ulic Stella Sawickiego i Bora Komorowskiego. Zderzyły się dwa samochody
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają