Koszmarny wypadek w Gaszowicach. 2-letni chłopiec nie zdążył nawet krzyknąć [ZDJĘCIA]

2021-06-01 8:53
Koszmarny wypadek w Gaszowicach. 2-letni chłopiec nie zdążył nawet krzyknąć
Autor: Policja Śląska Koszmarny wypadek w Gaszowicach. 2-letni chłopiec nie zdążył nawet krzyknąć

Wszystko działo się tak szybko. Samochód ruszył, kiedy nagle doszło do wypadku. Osoby znajdujące się w środku nie zdążyły zareagować, 2-letni chłopiec nie miał szans nawet krzyknąć, gdy osobówki się zderzyły. 60-letnia kobieta oraz dziecko trafili do szpitala, zostali poważnie ranni. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

W poniedziałek, 31 maja, około godziny 9:00 w rejonie skrzyżowania ulicy Sumińskiej z Rudzką w Gaszowicach doszło do poważnego wypadku. Na miejscu ustalono, że kierujący samochodem marki Volkswagen Golf, wyjeżdżając z ulicy Rudzkiej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Opel Corsa. "W wyniku tego zdarzenia ranna została 60-letnia kobieta oraz 2,5-letni chłopczyk, którzy zostali zabrani do szpitala w Rybniku", relacjonują funkcjonariusze. Wszystko działo się tak szybko, że żaden z kierowców nie zdążył zareagować. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilkadziesiąt minut.

Pogrzeb 11-letniego Sebastiana w Katowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE