Legendarny Night Club Go Go Sistars przestał istnieć! Miejsce rozpusty zrównane z ziemią [ZDJĘCIA]

2021-10-26 12:41
Sistars Club Go Go
Autor: Eksploratorzy z Katowic Sistars Club Go Go

Wiele osób kojarzy to miejsce! Klub Go Go Sistars w Woźnikach pod Lublińcem był obiektem, o którym krążyły legendy! To był prawdziwy dom rozpusty, do którego zaglądali m.in. przedstawiciele śląskiego półświatka! Jednak od wielu lat klub niszczał. Do środka zaglądali albo złodzieje, albo szukający wrażeń eksploratorzy. Dzięki nim mogliśmy zobaczyć, co znajdowało się w środku! Teraz jednak już takiej możliwości nie będzie. Budynek został właśnie wyburzony!

Budynek nie był od samego początku klubem ze striptizem i miejscem rozpusty. Już przed wybuchem II wojny światowej znajdowała się tutaj restauracja. Podobnie było pod koniec XX wieku. Ale w pewnym momencie obiekt wykupił biznesmen z Podlasia. I wtedy się zaczęło. Lokal został zamieniony w klub ze striptizem i miejsce rozpusty. Wystrój wnętrza był kiczowaty, ale na tamte czasy to musiał był luksus. Na ścianach znajdowały się głównie ozdobne malowidła nawiązujące m.in. do starożytnej symboliki, a nawet motywy zwierzęce i przyrodnicze. Były tam także rysunki nagich kobiet. Do budynku zaglądało wiele osób m.in. z tak zwanego półświatka. Night Club Go Go Sistars przestał funkcjonować po około około dwóch latach. Prawdopodobnie ze względów ekonomicznych. Dla mieszkańców Woźnik i władz miasta to była spora ulga. Wielu osobom przeszkadzał fakt, że taki przybytek znajduje się w okolicy. Z kolei włodarze Woźnik nie mieli możliwości ściągnięcia podatków z klubu. Obiekt przez wiele lat niszczał. To, co znajdowało się w środku, zostało odkryte m.in. dzięki eksploratorom, którzy postanowili wejść do środka. Poniżej zdjęcia.

SEKS na Mariackiej w Katowicach! Ławka aż trzeszczała. Jest nagranie [WIDEO, BEZ CENZURY]

Historia tego obiektu została jednak zakończona! Jak podaj Dziennik Zachodni, charakterystyczny budynek z króliczkiem został wyburzony. Na miejscu powstał parking dla klientów pobliskiej restauracji. - To chyba dobrze, bo nie była to najlepsza wizytówka naszej gminy - stwierdził Michał Aloszko, burmistrz Woźnik.

SZOK! Zabawy kałem i biczowanie. Tyle kosztują perwersyjne usługi seksualne na Śląsku

Sonda
Czy byłeś kiedyś w klubie ze striptizem?
Halloween - najlepsze piosenki na 31 października
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE