Ogień

i

Autor: pixabay.com Ochaby Małe: Zwłoki w spalonym samochodzie

Makabra koło Cieszyna. W spalonym samochodzie znaleziono zwłoki

2021-12-17 17:42

Makabryczne odkrycie w Ochabach Małych w powiecie cieszyńskim. W spalonym samochodzie znaleziono zwłoki. Policja ustala tożsamość ofiary pożaru. Na razie nie wiadomo, jak doszło do zdarzenia.

Ochaby Małe koło Cieszyna. Makabryczne odkrycie w spalonym samochodzie. W piątek (17 grudnia) przed godz. 10.00 doszło do pożaru samochodu. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci i strażacy, w środku znaleziono ciało. - Zgłoszenie o pożarze samochodu w Ochabach napłynęło do strażaków przed godziną 10. Po ugaszeniu ognia okazało się, że wewnątrz auta znajdują się ludzkie zwłoki. Ustalamy tożsamość ofiary - podaje st. asp. Krzysztof Pawlik z cieszyńskiej policji. Na miejscu pracował prokurator oraz funkcjonariusze pionu kryminalnego i technicy kryminalistyki. Na razie nie wiadomo, jak doszło do pożaru i czy był on spowodowany wypadkiem drogowym.

Drogowy bandyta z Sokratesa skazany. Krystian O. odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE