Myszków: Skruszony kierowca zamieścił przeprosiny w gazecie! Policjanci pełni podziwu

2020-07-03 18:45 Bartosz Wojsa
Myszków: Skruszony kierowca zamieścił przeprosiny w gazecie! Policjanci pełni podziwu
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Myszków: Skruszony kierowca zamieścił przeprosiny w gazecie! Policjanci pełni podziwu

Zachował się jak gbur, ale postanowił przeprosić. Pan Błażej z Myszkowa zamieścił w jednej z gazet przeprosiny dla policjantów za to, że źle zachowywał się podczas kontroli drogowej. Funkcjonariusze nie ukrywają podziwu. - To bardzo ważne - mówią.

Kontrola drogowa przeprowadzona przez policjantów ruchu drogowego w Myszkowie została przeprowadzona 26 czerwca. Funkcjonariusze sprawdzali między innymi pana Błażeja, który zachowywał się, mówiąc krótko, nieuprzejmie. Najwyraźniej czuł się z tym nie najlepiej, ponieważ postanowił przeprosić! W dodatku na łamach gazety.

- Uprzejmie przepraszam panów policjantów z ruchu drogowego w Myszkowie za moje złe zachowanie przy kontroli w dniu 26.06.2020 r. - czytamy w krótkiej notce zamieszczonej w jednej z gazet.

Policjanci nie kryją zdumienia, ale i podziwu za odwagę wobec każdego, kto potrafi się przyznać do błędu i przeprosić. - Jest to bardzo ważne, zwłaszcza tutaj, w sieci, gdzie wszystkim powinna towarzyszyć zasada - napisali na Facebooku.

Zatrzymanie Bossa Wnuczkowej Mafii

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.