STRIPTIZ na komisariacie i BICIE bezbronnych! HANIEBNE przypadki nadużyć w policji [ZDJĘCIA]

i

Autor: archiwym se.pl STRIPTIZ na komisariacie i BICIE bezbronnych! HANIEBNE przypadki nadużyć w policji [ZDJĘCIA]

STRIPTIZ na komisariacie i BICIE bezbronnych! HANIEBNE przypadki nadużyć w policji [ZDJĘCIA]

2021-05-01 23:02

Praca policjanta do łatwych nie należy. Mundurowi są często narażeni na stres, podczas interwencji niejednokrotnie ryzykują zdrowiem lub życiem. To nie jest łatwy kawałek chleba tym bardziej, że zaufanie do policjantów w ostatnich latach diametralnie spada. Szczególnie w ostatnim czasie zachowanie stróżów budzi zastrzeżenia niektórych polityków i obywateli. Chodzi m.in o działania podczas Strajku Kobiet. Jednak to nie jedyna kwestia, która w ostatnich latach zbulwersowała opinię publiczną w Polsce. Zobaczcie koniecznie naszą galerię.

Praca policjantów polega przede wszystkim na pilnowaniu, by nikt nie naruszył prawa. A w razie wykroczenia lub przestępstwa, to właśnie stróże prawa mają reagować jako pierwsi. Na szczęście mundurowi w zdecydowanej większości przypadków dobrze wywiązują się z powierzonych im zadań. Nadal jednak ze względu na charakter pracy nie cieszą się w Polsce zbyt dużym zaufaniem. Jak pisała w listopadzie Rzeczpospolita w ciągu trzech lat wskaźnik zaufania spadł z ponad 62 do 41 procent. Wzrósł odsetek osób, które wątpią w dobre zamiary mundurowych. Policji nie ufa 33,1 proc. (+14,1), z czego 16 procent zaznaczyło opcję "zdecydowanie".

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Wpływ na postrzeganie zawodu policjanta mogą mieć również haniebne przypadki nadużyć, do jakich dochodziło w ostatnich latach. Niestety, niektóre zachowania mundurowych na służbie, jak i poza nią, odbiegały od przyjętych standardów. Działania policjantów są często obiektem publicznej debaty. Tym bardziej, gdy cierpi na tym obywatel.

Zobaczcie galerię z najbardziej haniebnymi przykładami nadużyć wśród policjantów.

Czytaj także:

9 lat więzienia za usiłowanie zabójstwa kochanka