Ciało ministra ZMASAKROWANE piłą mechaniczną. Te zbrodnie wstrząsnęły Śląskiem [GALERIA]

2020-12-14 11:09
Ciało ministra ZMASAKROWANE piłą mechaniczną. Te zbrodnie wstrząsnęły Śląskiem [GALERIA]
Autor: Kasia Zaremba Ciało ministra ZMASAKROWANE piłą mechaniczną. Te zbrodnie wstrząsnęły Śląskiem [GALERIA]

Zabójstwo w Siemianowicach Śląskich wstrząsnęło naszymi czytelnikami. Kasia M. (21 l.) została zamordowana przez swojego partnera Łukasza K (32 l.). Mężczyzna przyznał się do popełnienia tej okropnej zbrodni. Niestety to nie pierwszy przypadek zabójstwa, które wstrząsnęło opinią publiczną. Przypominamy sprawy najgłośniejszych morderstw z województwa śląskiego z ostatnich lat.

W piątek 11 grudnia informowaliśmy jako pierwsi o śmierci 21-letniej Kasi. Kobieta zaginęła 5 grudnia wieczorem. Policjanci po kilku dniach znaleźli jej spalone auto. Potem odkryli jej ciało w jednym z katowickich lasów. Zbrodni dokonał jej partner, Łukasz K. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa. Został zatrzymany. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Przeczytaj więcej na temat zbrodni w Siemianowicach Śląskich >>> BRUTALNE morderstwo ślicznej Kasi M. Jak doszło do zabójstwa w Siemianowicach Śląskich?

To niestety nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia zbrodnia na Śląsku, która wstrząsnęła opinią publiczną. Niestety, w Polsce tylko w 2019 roku stwierdzono aż 524 zabójstwa, z czego aż 71 w województwie śląskim. W jednym przypadku nadal nie udało się znaleźć sprawcy. Poniżej przedstawiamy galerię prezentującą zbrodnie, które wstrząsnęły Śląskiem i o których mówiła cała Polska.

Czytaj koniecznie:

Piotr Machalica nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE