Policja przypilnuje matur i egzaminów ósmoklasisty

i

Autor: policja.pl

Pięści poszły w ruch na Jasnej Górze! Krewki pielgrzym powalił na ziemię pracownika straży [WIDEO]

2021-04-26 12:16

Jasna Góra nie była świadkiem takich scen już od dawna! Krewki pielgrzym w czarnej kurtce wtargnął do klasztoru bez maseczki. Tam miały miejsce dantejskie sceny! Pracownik Straży Jasnogórskiej zwrócił uwagę 45-latkowi i poprosił, by opuścił miejsce kultu religijnego. Ten wbrew chrześcijańskim zasadom ruszył z pięściami na strażnika. Najpierw okładał go po twarzy, a potem powalił go na ziemię. Sprawca zgłosił się już na policję.

Mężczyzna, który naruszył nietykalność cielesną pracownika Straży Jasnogórskiej zgłosił się na policję. "Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc w rozpowszechnianiu komunikatu. Sprawca to 51-letni mieszkaniec Gliwic. Czynności trwają", poinformowała policja. 

Wcześniej pisaliśmy:

Jak opisuje Komenda Miejska Policji w Częstochowie do zdarzenia doszło 19 marca na terenie Klasztoru Jasnogórskiego. Jak wynika z nagrania agresywny mężczyzna w czarnej kurtce, bez maseczki zaatakował pracownika Straży Jasnogórskiej. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku około 45 lat na terenie Jasnej Góry nie realizował obowiązku zakrywania nosa i ust. Gdy pracownik Straży Jasnogórskiej zwrócił mu uwagę i poprosił by opuścił miejsce kultu religijnego, ten kilkukrotnie uderzył go pięścią w twarz, a następnie szarpiąc za odzież przewrócił na ziemię - opisuje zdarzenie policja. Całość została nagrana.

CUD na Jasnej Górze! Kobieta porzuciła kule i zaczęła chodzić. Zobaczyła coś niesamowitego

KMP w Częstochowie podaje, że sprawca miał około 45 lat, około 190 cm wzrostu, twarz okrągłą bez zarostu, a w chwili zdarzenia ubrany był w niebieskie spodnie jeansowe i czarną kurtkę. - Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z Komisariatem I Policji w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5, telefon 47 85 811 51 lub 997 - czytamy w komunikacie.

Zobacz również: Śląskie. Stalowa linka zabiła wilka. Piękne zwierzę konało w męczarniach! Kłusownik nie miał litości

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE