Wędkarze

i

Autor: Shutterstock & Polscy Łowcy Burz/Facebook Wędkarze

To niewiarygodne

Piorun uderzył w wędkę. To co z niej zostało jest porażające. Będziecie w szoku!

Choć z nieba od kilku dni leje się żar, to "Łowcy Burz" postanowili na swoim profilu pokazać zdarzenie sprzed kilku dni. Będzie w szoku, co zrobił piorun z wędką pozostawioną w altanie. Zdjęcie opublikowano ku przestrodze.

Piorun uderzył w wędkę. To co z niej zostało jest szokujące

Choć na chłód i deszcz nie możemy narzekać, bo od kilku dni z nieba leje się tylko żar, a kolejne alerty RCB przestrzegają o tym by nie wychodzić w czasie upałów z domu, to "Łowcy Burz", postanowili pokazać na swoim profilu zdjęcia z miejscowości Aleksandria z 10 lipca.

To właśnie tego dnia podczas burzy piorun uderzył w wędkę schowaną w altanie między dwiema sosnami. Na zdjęciach widać wędkę rozerwaną na strzępy. Nie ma wątpliwości, co mogło się wydarzyć, gdyby w tym czasie w altanie był człowiek...

- Co by się stało, gdyby w tej altance znajdował się człowiek? Możecie sami odpowiedzieć sobie na to pytanie. Dlatego w tym miejscu jeszcze raz przypominamy nie ma słabych burz! Pamiętajcie każde wyładowanie stanowi potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia. W czasie burzy zachowujemy wszystkie środki ostrożności! - piszą Łowcy Burz na swoim profilu na Facebooku.

Burza w lubelskim, właściciel auta miał wiele szczęścia
Sonda
Czy boisz się burzy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany