Pisał 13-latce, że będzie mogła "pobawić się tym, co ma w spodniach". Pedofil z Rybnika usłyszał zarzut

2021-04-07 14:42 Rafał Strzelec
Pedofil z Rybnika usłyszał zarzuty
Autor: Policja Śląska Pedofil z Rybnika usłyszał zarzuty

Ciąg dalszy oburzającej sprawy z Rybnika. 37-letni Michał korespondował z 13-latką przez Internet. Przynajmniej tak mu się wydawało. Tak naprawdę po drugiej stronie znajdowała się osoba dorosła, tzw. łowca pedofili. Grupa Child Guard Unit Poland schwytała mężczyznę pod jednym z kościołów. Sprawa została przekazana policji. Pedofil usłyszał zarzut.

Pedofil z Rybnika pisał z małoletnimi

O sprawie pisaliśmy już we wtorek. 37-letni Michał z Rybnika został schwytany na gorącym uczynku przez łowców pedofili. Mężczyzna korespondował z 13-latką. A przynajmniej tak myślał. Po drugiej stronie znajdowała się osoba dorosła. W poniedziałek mężczyzna został schwytany przez grupę Child Guard Unit Poland, która zajmuje się tropieniem internetowych zboczeńców. Jej przedstawiciele cytowali nawet obrzydliwe wiadomości, jakie 37-letni Michał wysyłał małoletnim. - Poćwicz na bananie, żeby wkładać do buzi i oddychać przez nos. Sama weźmiesz go do buzi, czy wolisz, żebym ja to zrobił? Wtedy ściągam Ci spodnie i majtki i wkładam. Zobaczę Cię w staniku i pomasuję Twoje piersi. Ty też możesz pobawić się tym, co ja mam w spodniach. (...) Zanim bym zaczął wkładać do pupci, muszę poćwiczyć paluszkami, żeby elastycznie mógł mi tam wejść. Jesteś młoda, dlatego nie będę wkładać całego - cytowali łowcy pedofili. Sprawą zajęła się policja.

Czytaj także: Wkładał "palec do pupy" i mówił, że uzdrawia. Wstrząsające relacje ofiar księży [GALERIA]

Pedofil z Rybnika usłyszał zarzut

W środę 7 kwietnia Komenda Miejska Policji w Rybniku opublikowała informację, że 37-latek usłyszał zarzuty. - W korespondencji usiłował nakłonić dziewczynkę do spotkania, podczas którego miałaby ona poddać się innej czynności seksualnej oraz składał jej propozycje obcowania płciowego. Mężczyzna został zatrzymany. W toku dalszych czynności śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Rybnika zarzutu składania małoletniej propozycji poddania się innej czynności seksualnej oraz propozycji obcowania płciowego - czytamy w komunikacie. Prokurator objął go policyjnym dozorem.

Krosno. OBRZYDLIWE! Do wyroków za pedofilię już się przyzwyczaił?!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE