Płonący mężczyzna tarzał się nago w trawie! Horror w Katowicach

2021-10-27 10:49

Koszmar w Katowicach. W środę (27 października) rano na osiedlu przy ulicy Zbożowej 61-letni mężczyzna postanowił się podpalić! Zanim na miejsce przyjechały służby, katowiczanin zdołał się ugasić. Konieczny był transport do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Jego życiu nic nie zagraża. Wiadomo, że leczył się psychiatrycznie.

Dramatyczne zdarzenie w Katowicach. W środę (27 października) policjanci otrzymali informację, że na osiedlu przy ul. Zbożowej mężczyzna stanął w płomieniach. Służby udały się na miejsce. Okazało się, że 61-latek samodzielnie ugasił ogień. - Mężczyzna dokonał samozapalenia. Kiedy służby przyjechały na miejsce, ogień został ugaszony. Konieczna była jednak pomoc medyczna. 61-latek trafił do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Jego życiu nic nie zagraża - informuje Agnieszka Żyłka z KMP w Katowicach. Wiadomo, że mężczyzna leczył się psychiatrycznie. Policja bada okoliczności zdarzenia. Wedle informacji Gazety Wyborczej, mężczyzna rozebrał się do naga i oblał łatwopalną substancją. Gdy zapłonął, zaczął wyć z bólu i tarzać się w trawie. W ten sposób udało mi się stłumić ogień.

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem zdarzenia zagrażającego zdrowiu i życiu?
Groby rodziców Krzysztofa Kiersznowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE