Poszukiwani niebezpieczni włamywacze! Ukradli pieniądze i biżuterię

i

Autor: Policja Zawiercie

Widziałeś tych złodziei? ZRABOWALI coś bardzo cennego

2019-08-19 10:18

Policjanci z Kłobucka proszą o pomoc w rozpoznaniu sprawców włamania, którzy weszli do jednego z mieszkań i ukradli gotówkę oraz biżuterię. Mężczyźni są cały czas na wolności i niewykluczone, że zrobią to samo po raz kolejny!

Policja szuka tych dwóch mężczyzn już od trzech miesięcy. Dokładnie 16 maja w Zwierzyńcu Pierwszym około godziny 11:30 weszli do jednego z domów przy ul. Jasnej, a następnie splądrowali mieszkanie oraz ukradli gotówkę i złotą biżuterię. Policja na podstawie swoich działań operacyjnych stworzyła portrety pamięciowe sprawców. Pierwszy to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 178 cm, sylwetka szczupła, twarz owalna, cera normalna, włosy ciemnopigmentowane, oczy ciemne, nos prosty, usta krótkie raczej cienki. Ubrany był w kurtkę koloru ciemnego w paski lub inny podobny wzór z kapturem, spodnie moro typu “amerykańskiego żołnierza”, buty czarne sportowe.

Kolejny sprawca to mężczyzna w wieku około 60 lat, wzrostu około 170 cm, o wątłej sylwetce, twarz wąsko-owalna i szczupła, włosach krótkich i czarnych, czarnych oczach, cerze śniadej, prostym nosie, ustach średniej grubości. Mógł być przedstawicielem mniejszości romskiej. Miał na sobie cienką szarą czapkę z daszkiem, ciemną kurtkę z pakiem albo ściągaczem w pasie.

- Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osoby z portretów pamięciowych, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku: emailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl, lub telefonicznie: (34) 310 92 55, (34) 310 92 80 bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112. Gwarantujemy anonimowość - podaje kłobucka policja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany