Potężny pożar w Chorzowie. Doszło do skażenia powietrza?! Na miejscu pluton chemiczny

2021-06-21 8:47
Potężny pożar w Chorzowie. Doszło do skażenia powietrza?! Na miejscu pluton chemiczny
Autor: Rafał Zduńczyk Potężny pożar w Chorzowie. Doszło do skażenia powietrza?! Na miejscu pluton chemiczny

W Chorzowie wybuchł potężny pożar hali magazynowej i warsztatu samochodowego przy ulicy Piotra Skargi. Gęste kłęby dymu lecą nad miasto i są widoczne z odległości nawet kilku kilometrów. Czy doszło do skażenia powietrza? Na miejsce wysłano strażacki pluton chemiczny, który będzie to kontrolował. Trwa walka z ogniem.

W poniedziałek, 21 czerwca, około godz. 7:00 przy ulicy Piotra Skargi w Chorzowie wybuchł pożar. Ogień pojawił się w hali magazynowej i warsztacie samochodowym, a gęste kłęby dymu fruną nad miasto i są widoczne z odległości nawet kilku kilometrów. Na miejsce natychmiast wysłano strażaków, którzy walczą z żywiołem - łącznie to około 15 zastępów straży pożarnej. Jest tam także strażacki pluton chemiczny, który skontroluje, czy nie doszło w tamtym rejonie do skażenia powietrza. Poniżej zobaczycie zdjęcia, które publikujemy dzięki uprzejmości Rafała Zduńczyka. Więcej informacji wkrótce. 

Wielki pożar pod Bydgoszczą. Z ogniem walczyło 100 strażaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE