Pijana matka zaatakowała dziecko

i

Autor: Shutterstock Pijana matka zaatakowała dziecko

Horror w Rudzie Śląskiej!

Ruda Śląska. Pijana matka zaatakowała 12-letniego syna. Zastraszone dziecko zadzwoniło na policję

2022-09-20 14:59

Policjanci z Rudy Śląskiej otrzymali szokujący telefon od 12-letniego chłopca. Został on poszarpany i podrapany przez pijaną matkę. W mieszkaniu znajdowało się także 5-letnie dziecko i nietrzeźwy kolega kobiety.

Dramat wydarzył się w niedzielę (18 września) w Rudzie Śląskiej. Poszarpany i podrapany przez pijaną matkę 12-latek wybiegł z mieszkania na klatkę schodową i zadzwonił na policję. - Kiedy mundurowi dotarli do mieszkania, drzwi otworzyła im kobieta, która ledwo stała na nogach. Oprócz niej, w środku był jej pijany, 41-letni znajomy i drugi młodszy syn - opisują mundurowi. Agresywna 38-latka rzuciła się na jednego z policjantów i rozerwała mu koszulę. Jej znajomy był także pijany. Miał dwa promile w krwi. - Mundurowi zawiadomili służby miejskie, które skierowały do mieszkania pracownika socjalnego. Dzieci w wieku 12 i 5 lat zostały przewiezione i umieszczone w placówkach opiekuńczych - relacjonują dalej stróże prawa.

Czytaj także: Bieruń: Policja publikuje wizerunek zmarłego mężczyzny. Czy ktoś go rozpozna?

Pijana matka na spacerze z niemowlakiem. Miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie

41-latek zakończył libację na izbie wytrzeźwień. Jego koleżanka trafiła do aresztu. Mundurowi nie byli w stanie na miejscu przepadać jej alkomatem. Dopiero potem okazało się, że ma dwa promile w organizmie. - O dalszym losie rodzeństwa zdecyduje sąd. Matka natomiast usłyszy zarzuty za narażenie małoletnich na niebezpieczeństwo oraz naruszenia nietykalności cielesnej policjanta, za co grozi jej nawet do 5 lat więzienia - podają mundurowi.

Czytaj także: Katowice: Śmierć ciężarnej Marty w szpitalu. Kobieta pożegnała Wiktorka i odeszła. Wstrząsająca relacja męża

Sonda
Czy dzieci powinny zostać odebrane pijanej matce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE