Makabryczna próba synobójstwa w Śląskiem. 53-latek wbił nóż w swoje dziecko

2021-03-02 14:50 bw
Śląskie: 53-latek próbował zabić swojego syna. Chwycił za nóż i zadał potężny cios
Autor: Policja Śląska Śląskie: 53-latek próbował zabić swojego syna. Chwycił za nóż i zadał potężny cios

Policjanci z Kłomnic zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego, który po kłótni w domu ranił nożem swojego syna. Mężczyzna chwycił za ostrze i zadał potężny cios! Mogło dojść do tragedii. Śledczy nie mieli wątpliwości i uznali, że to, co zrobił 53-latek podchodzi pod próbę usiłowania zabójstwa.

Kryminalni z Częstochowy prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratora w sprawie usiłowania zabójstwa. Do zdarzenia doszło 25 lutego w jednym z domów na terenie powiatu częstochowskiego. "Ze wstępnych ustaleń stróżów prawa wynika, że podczas wspólnego spożywania posiłku doszło do sprzeczki pomiędzy ojcem i jego 19-letnim synem. 53-latek stracił panowanie nad sobą i rzucił nożem w syna. Ostrze wbiło mu się w brzuch i stanowiło bezpośrednie zagrożenie dla jego życia", relacjonują mundurowi. Konieczna była natychmiastowa pomoc specjalisty. Mężczyzna usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował 53-latka na 3 miesiące. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Skatował kolegę i zostawił go na śmierć
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE