Śląskie. Bestia nie szczędziła nawet dzieci. Oprawcy katowali żony i maluchy

2021-12-08 13:23
Znęcali się nad rodzinami
Autor: KPP Będzin/ Policja Śląska

To bestie, nie mężowie. Policjanci z komisariatu w Siewierzu zatrzymali 58-latka który pastwił się nad swoją żoną. Bił kobietę metalowym przedmiotem po głowie. Sadysta znęcał się nad żoną fizycznie i psychicznie. Kilka dni później policjanci zatrzymali kolejnego sadystę. Znęcał się nad dziećmi i żoną od pięciu lat!

Sadysta znęcał się nad żoną. Bił po głowie. Chciał zabić?

Takiego widoku policjanci z Siewierza się nie spodziewali. Dotarli do jednego z domów na terenie gminy Siewierz i zastali tam zakrwawioną kobietę. Mąż prał ją po głowie metalowym przedmiotem. Sadysta znęcał się nad 58-letnią kobietą od dłuższego czasu, nie tylko ją bił, niszczył ją także psychicznie. 58-latek usłyszał już zarzuty.

Zaledwie trzy dni później, policjanci dostali wezwanie do innego domu na terenie powiatu będzińskiego. Na miejscu policjanci zastali toczącą się piekielną awanturę. W tym domu 40-latek bestialsko znęcał się nie tylko nad żoną. Nie szczędził nawet własnych dzieci. Jak ustalili policjanci, makabra w tym domu trwały pięć lat!

- Kobieta postanowiła przerwać swoje milczenie w dniu interwencji, kiedy to mężczyzna po raz kolejny wyładowywał swoją agresję na rodzinie - poinformował st. sierż. Marcin Szopa, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Bestia została zatrzymana. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Na wniosek śledczych i prokuratora, sąd wobec podejrzanych zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych oraz musieli oni opuścić miejsce zamieszkania. Domowi oprawcy za kratkami mogą spędzić nawet 5 lat więzienia.

Ojciec znęcał się nad nią i rodziną. Uciekła z domu
Sonda
Często spotykasz się z agresją na drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE