Śląskie. Pani Joanna walczy o życie. Najbliżsi czekają na cud! Potrzebna PILNA pomoc

2021-06-24 7:43
Śląskie. Pani Joanna walczy z nowotoworem. Żona policjanta potrzebuje pomocy
Autor: Policja Śląska Śląskie. Pani Joanna walczy z nowotoworem. Żona policjanta potrzebuje pomocy

Pan Michał jest policjantem z Wydziału Prewencji KWP w Katowicach. U jego żony Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia. Mąż kobiety i ich 14-letnia córka Julka wspierają Joannę w walce z chorobą. Niestety, leczenie jest kosztowne, a rodzina takich środków nie ma. Potrzeba 1,5 miliona złotych. Mundurowi ze Śląska liczą na wsparcie internautów.

Michał obecnie pełni służbę w Wydziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, koordynując pracę prawie 1000 policjantów dzielnicowych. Jest też odpowiedzialny za wdrażanie nowoczesnych narzędzi do komunikacji pomiędzy tymi policjantami a mieszkańcami województwa. Wcześniej sam przez 7 lat był dzielnicowym w Chorzowie, a potem Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych w tym mieście. Zdolny policjant musi niestety zmagać się z rodzinnym dramatem. U jego żony Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia. Stwierdzony chłoniak okazał się bardzo odporny na wtłaczane w żyły trucizny i wyczerpujące naświetlania.

Krowa zabiła gospodarza

Nadzieję na wyleczenie pani Joanny ma nie tylko pan Michał, ale także ich córka - 14-letnia Julka. Jednak jedyną szansą dla kobiety jest metoda CAR T-cell. To drogie leczenie, którego cena oscyluje wokół 1,5 miliona złotych. Właśnie tyle środków jest potrzebnych, by móc podjąć skuteczną walkę z chorobą Joanny.

- Wszyscy wiemy, że życie jest bezcenne i o każde należy walczyć do końca. Szczególnie wiedzą to policjanci i pracownicy Policji, którzy każdego dnia poświęcając się służbie czy pracy, niejednokrotnie ratują życie innych.Dlatego chcielibyśmy poprosić o wsparcie, w walce o zdrowie żony naszego kolegi policjanta Michała, który wspólnie z 14-letnią córką Julią, próbują pomóc najbliższej im osobie Joannie – żonie i mamie - napisali śląscy policjanci. W sieci ruszyła zbiórka na rzecz pani Joanny. Każdy może ją wspomóc. Wystarczy wejść TUTAJ!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE