Śląskie. Zwłoki 23-latki w stawie. Jak zginęła? Śmierć owiana tajemnicą

2021-06-11 14:18 Rafał Strzelec
Dzibice koło Zawiercia. Zwłoki 23-latki w stawie
Autor: Google Street View/pixabay Dzibice koło Zawiercia. Zwłoki 23-latki w stawie

Zwłoki 23-letniej mieszkanki powiatu myszkowskiego znalazł wczoraj (10 czerwca) jeden z wędkarzy między dwiema wsiami - Dzibicami i Kostkowicami. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy prowadzili czynności w sprawie. Co udało się ustalić przez ostatnie 24 godziny? Prokuratura wykluczyła wstępnie wersję o zabójstwie. Nadal jednak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Szczegóły na se.pl.

Dzibice. Zwłoki kobiety w stawie. Ciało znalazł wędkarz

O znalezieniu zwłok młodej kobiety informowaliśmy już w czwartek. Policjanci z Zawiercia potwierdzili, że 10 czerwca około godz. 12.00 w stawie między miejscowościami Dzibice i Kostkowice w powiecie zawierciańskim znaleziono zwłoki kobiety. Zauważył je okoliczny wędkarz. Zmarła to 23-letnia mieszkanka powiatu myszkowskiego. Na miejscu prowadzono działania pod nadzorem prokuratury. Co udało się ustalić? Wstępnie wykluczono hipotezę o udziale osób trzecich. - Na miejscu zdarzenia prokurator przeprowadził oględziny, z których wynika, że na ciele kobiety nie ma obrażeń zewnętrznych - mówi nam Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Częstochowie. Jak doszło zatem do śmierci 23-latki? - Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 23-letniej mieszkanki powiatu myszkowskiego. Najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci może być nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo. Bezpośrednią przyczynę zgonu kobiety wykaże sekcja zwłok, zaplanowana na przyszły tydzień - kończy Ozimek.

Pod szpitalem znaleziono zwłoki kobiety
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE