Śląskie. Zwłoki 23-latki w stawie. Jak zginęła? Śmierć owiana tajemnicą

2021-06-11 14:18
Dzibice koło Zawiercia. Zwłoki 23-latki w stawie
Autor: Google Street View/pixabay Dzibice koło Zawiercia. Zwłoki 23-latki w stawie

Zwłoki 23-letniej mieszkanki powiatu myszkowskiego znalazł wczoraj (10 czerwca) jeden z wędkarzy między dwiema wsiami - Dzibicami i Kostkowicami. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy prowadzili czynności w sprawie. Co udało się ustalić przez ostatnie 24 godziny? Prokuratura wykluczyła wstępnie wersję o zabójstwie. Nadal jednak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Szczegóły na se.pl.

Dzibice. Zwłoki kobiety w stawie. Ciało znalazł wędkarz

O znalezieniu zwłok młodej kobiety informowaliśmy już w czwartek. Policjanci z Zawiercia potwierdzili, że 10 czerwca około godz. 12.00 w stawie między miejscowościami Dzibice i Kostkowice w powiecie zawierciańskim znaleziono zwłoki kobiety. Zauważył je okoliczny wędkarz. Zmarła to 23-letnia mieszkanka powiatu myszkowskiego. Na miejscu prowadzono działania pod nadzorem prokuratury. Co udało się ustalić? Wstępnie wykluczono hipotezę o udziale osób trzecich. - Na miejscu zdarzenia prokurator przeprowadził oględziny, z których wynika, że na ciele kobiety nie ma obrażeń zewnętrznych - mówi nam Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Częstochowie. Jak doszło zatem do śmierci 23-latki? - Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 23-letniej mieszkanki powiatu myszkowskiego. Najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci może być nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo. Bezpośrednią przyczynę zgonu kobiety wykaże sekcja zwłok, zaplanowana na przyszły tydzień - kończy Ozimek.

Pod szpitalem znaleziono zwłoki kobiety
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE