Pszów. Pijana Patrycja wbiła nóż Andrzejowi prosto w plecy! Miała dość mieszkania w namiocie?

2021-06-11 13:35
Zabójstwo w Pszowie. 42-latka zabiła partnera
Autor: pixabay.com/ Zdjęcie poglądowe

Zabójstwo w Pszowie. 8 czerwca na terenie nieużytków przy ulicy Miarki znaleziono ciało około 50-letniego mężczyzny. Okazało się, że doszło do morderstwa. Andrzeja P. zabiła jego 42-letnia partnerka Patrycja. Kobieta wzięła nóż kuchenny i wbiła go prosto w plecy mężczyzny. Ten osunął się na ziemię i zmarł.

Zabójstwo w Pszowie. Zdarzenie miało miejsce 8 czerwca na terenie nieużytków przy ul. Karola Miarki. Ciało około 50-letniego mężczyzny znaleziono wzdłuż nasypu kolejowego. Okazało się, że zginął on od ciosów nożem. Zatrzymano trzy osoby. Dwie pierwsze przesłuchano w charakterze świadków. Trzecią była Patrycja L., 42-letnia partnerka ofiary. Wedle nieoficjalnych informacji po eksmisji mieszkała z Andrzejem w prowizorycznym namiocie na terenie byłej kopalni Anna. W momencie zatrzymania była pijana, więc zeznania mogła złożyć dopiero później. Okazało się, że to ona wiedziała najwięcej o śmierci Andrzeja, bo sama do niej doprowadziła.

Grób policjantki, która zabiła siebie i dziecko

- Prokuratura rejonowa w Wodzisławiu Śląskim wszczęła śledztwo w kierunku przestępstwa z art. 148 kodeksu karnego. W wyniku działań podejmowanych przez policję ustalono sprawcę przestępstwa, któremu postawiono zarzut popełnienia zbrodni, zabójstwa w zamiarze ewentualnym. W czwartek (10 czerwca) złożyliśmy wniosek o zastosowanie w stosunku do tej pani, bo chodzi o panią, środka zapobiegawczego na okres 3 miesięcy od dnia zatrzymania - informują nowiny.pl cytując Macieja Felsztyńskiego, prokuratora rejonowego.

Patrycja L. miała wziąć do ręki nóż kuchenny i wbić Andrzejowi w plecy podczas sprzeczki. Mężczyzna osunął się na ziemię i zmarł. Kobieta przyznała się do winy. Grozi jej 25 lat lub dożywocie. Nie wiadomo, czy wcześniej była karana.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE